Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tejszelet vagy túró rudi?...

Tejszelet vagy túró rudi? Vagy egyáltalán nem lehet nekik ilyesmit adni? Nem akarom elhinni hogy egy agyuka sem ad ilyent a gyereknek?

Figyelt kérdés
2013. szept. 11. 08:47
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
80%
Én adok mindkettőt neki
2013. szept. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 anonim ***** válasza:
73%

Én adok mindkettőt, kb 1 éves kora óta.

Minden nap eszik VAGY túró rudit, VAGY tejszeletet, VAGY joghurtot VAGY túrót gyümölccsel stb. Ezek nem egészséges dolgok, de kevésbé egészségtelen mint a csoki, chips, cukor, keksz.

2013. szept. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/67 anonim ***** válasza:
57%

hegyekben áll itthon...

napi 1 túrórudit biztos megeszik (+paula, activia, monte, danett...)

Tejszeletet nem mondom mert azt addig nyomja míg van, gyesnél veszek 10 darabot és apjával kapásból benyomják... ha a hűtő aljába elmentek Neki 2-3 darabot (mert van időm rá még), akkor sokat mondok...

2013. szept. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/67 anonim ***** válasza:
62%

3. vagyok...


ha 1 anyuka se adná, nem lenne a boltokban tömértdek mennyiségben és ha csak a túrórudit veszem alapul 3 féle csokibevonattal és vagy 8 féle ízben...

2013. szept. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/67 anonim ***** válasza:
65%
én is adok nekik
2013. szept. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/67 anonim ***** válasza:
40%
A sok buta szülő azt képzeli a túró rudi vagy tejszelet egsézségesebb mint a chips meg a csoki.Pff elvagytok tévedve.Nézzétek már meg mennyi cukor meg sok gané anyag van ezekbe is.Nemcsak túró meg tej.Végülis könnyű odadobni a kölöknek minthogy csináljatok is valamit.
2013. szept. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/67 anonim ***** válasza:
79%

Sok esetbe ide álszentek járnak és előadják a hatalmas egészséges dolgaikat h minden rossz és nem szabad. Kérdező ha nem adnák akkor nem is lehetne kapni. Csak pont egy olyan helyen olvasgatsz ezek után ahol ilyen emberek írogatnak ha mersz adni is bármi cukrosat, fűszereset a gyerekednek nagyon rossz anya vagy. Pedig ez nem igaz. Ami manapság megy ki se engedje a szülő a gyereket sehova tartsa steril szobába mindentől elzárva. Semmi élete nem lesz annak a gyereknek. De hiába most én leszek a legszarabb anya a világon és a legbutább is. Nagyon nem tud érdekelni :)

Itt mindenki fitt bajnok tökéletes háztartással, tökéletes gyerekekkel, tökéletes férjjel, tökéletes étrenddel és mindenki jó testű kiegyensúlyozott non-stop boldog anyuka! Messziről jött ember mindig azt mond amit akar. Itt legalább kihazudhatja sok ember magát milyen is szeretne lenni. :P

2013. szept. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/67 anonim ***** válasza:
49%
Így van, én is 6-nak adok igazat. Egy ekkora gyerek azt eszik, amit a szüleitől kap. Egy szülő el tudja dönteni, ha veszi rá a fáradságot, hogy mi egészséges, mi nem, szemben egy gyerekkel. És a fentiek egytől egyig nem azok. Lehet venni egészséges dolgokat is nasiként, de azokat nem fogjátok a tv reklámjaiban látni.
2013. szept. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/67 anonim ***** válasza:
75%
Mekkora gyerekre gondolsz? A baba témakörbe írtál, ami 1 éves korig tart, tehát feltételezem 1 év alatti gyerekről van szó. Én tényleg nem adtam 1 éves kor alatt ilyesmit.
2013. szept. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/67 anonim ***** válasza:
36%

7-es, ki beszélt itt steril szobáról?

Ennyire fáj, hogy van, aki nem hisz el minden mesét, amit a tv-ben nyomnak? Nem téríteni akar itt senki, csak ha egy anyukának is felnyílik a szeme, milyen sz@rokkal is akarják tömni gyerekeinket, már megérte idejönnöm, és leírni a véleményemet ezekről a szemetekről.

2013. szept. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!