Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak ha ennyire...

Mit csináljak ha ennyire türelmetlen a férjem a babával? Többi lent

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy kis lelki támogatásra lenne szükségem!😭

1 hónapos a kisfiam!🩵Nem sírós baba, ritkán fáj a hasa, konkrétan csak eszik-alszik, egyedül akkor sír, amikor éhes…na most…a drága férjecském, mintha nem tudná felfogni, hogy ő még egy kisbaba! Felsorolom miket csinál:

1. Üvölt a gyerekkel amikor sír az éhség miatt (amíg én csinálom neki a tápszert), idézem a mondatait; “kussolj már el idióta” ,“fogd már be a pofád”, “te meg csinálod már azt a k*rva kaját neki, hogy végre elkussoljon?” “Annyi mindent választhattak volna a babák, ha akarnak valamit, miért a legidegesítőbb dolgot kellett választani (a sírást)” stb.

2. A saját fejét veri a falba/ököllel üti, hogy neki ebből elege van és ő egyáltalán nem ezt vállalta és hogy a töke ki van ezzel a hülye gyerekkel, hogy állandóan hisztizik (hiába mondtam neki, hogy egy kisbaba NEM TUD hisztizni, ő csak a szükségleteit jelzi)

3. Amikor véletlenül ő eteti a picit és már a végén marad 10-20ml, amit nem kér, (kiköpi a cumisüveget és összezárja a száját) konkrétan ki feszíti az állát a gyereknek és bele erőszakolja az üveget, hogy márpedig nem fog pazarolni, mert ő nem azért veszi meg neki a zabálni valót, hogy ki legyen öntve….

4. Hasmenese van a kicsinek és azon kívül, hogy nem hajlandó tisztába rakni, még folyamatosan mérgelődik mellé, hogy miért ilyen defektes a mi gyerekünk, miért kell f0snia, miért nem lehet normális baba mint másoké…

5. Ha pelenkázás közben véletlen a tiszta pelenkát le pisili, vagy éppen akkor kakil, akkor megy az üvöltés, hogy ameddig nem a gyerek fizeti, addig márpedig ne pazaroljon, mert ezeket mind ha nagyobb lesz vissza fogja vele fizettetni. Na azt már meg sem merem említeni, ha véletlenül balesetes lesz a ruhája…”ki az istenf4szának gondolja magát ez a gyerek, ennyi pénz a világon nincsen, hogy a vízszámla ki legyen fizetve”

Napestig sorolhatnám a dolgokat, mert van még bőven…mások előtt előadja, hogy az ő drága fia az egyetlen szeme fénye és akkor bezzeg puszilgatja, ölelgeti, akkor már tudja mondani, hogy milyen jó gyerek, alig sír, de amikor otthon hárman vagyunk, akkor egyszerűen nem bír magával. Bár általában péntektől hétfőig a szüleimnél vagyunk, mert tudom, hogy ott nem mer vele így beszélni és ott jobban érzem magam emiatt….hiába szólok rá, vagy bármi, olyankor én is el vagyok küldve melegebb éghajlatokra…általában próbálok minél többet inkább én lenni a picivel (én kelek hozzá, én le mondtam a külön programokról (körmöshöz menni, el menni vásárolni, találkozni valakivel stb), mert nem merem őket otthon hagyni kettesben…

Szerintetek én reagálom túl és hagyjak időt neki, vagy mit csináljak? Kezdek tönkre menni emiatt, eszméletlen kimerült vagyok és így nem tudom magamból a 200%-ot nyújtani, pedig tudom, hogy erre lenne szüksége a picinek, ha már az apja ilyen. #türelmetlen #elegemvan #elfáradtam



márc. 11. 08:32
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/101 anonim ***** válasza:
92%

Gondolom a gyerekcsinálás előtt se volt épeszű. Ennek ellenére széttetted neki a lábad...

A megoldás az lenne, hogy a magad és a gyerek érdekében elhagyod ezt a böszmét. De gondolom úgysem teszed meg, mert te lelkisimit akarsz, ezért írtad ki a kérdést. Csakhogy abból nem lesz semmilyen változás, minden így marad, amíg nem lépsz.

márc. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/101 anonim ***** válasza:
99%
Ez annyira durva, hogy ha nem trollkodsz, akkor azonnal válj el, mert a férjed nem normális...
márc. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/101 anonim ***** válasza:
100%
Huh, csak beleolvasgattam. Szegény gyerek. Én a férjem nélkül mennék a szüleimhez, végleg.
márc. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/101 anonim ***** válasza:
98%

Te is tudod, hogy el kell válni, de itt vársz valami jobb megoldást, mert nem akarod otthagyni. Szeresd azt a gyereket és neveld inkább egyedül, mint éljetek tovább az elmebeteg férjeddel (szándékosan nem apját írtam!).

Egyébként az ilyen gyerekekből lesznek azok a felnőttek, akik majd arról beszélnek, hogy az apjuk ütötte, az anyjuk meg semmit nem csinált.

Válj el! A gyerek érdekében! Sose lesz belőle ép felnőtt, ha a férjeddel maradsz.

márc. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/101 anonim ***** válasza:
15%
Sajnos a mai férfiak ilyenek. Az anyjuk ilyennek nevelte őket. Semmi felnőttéválás, semmi felelősségtudat, hisztis kisgyerekként viselkednek. Nem érdemes nekik gyereket szülni.
márc. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/101 anonim ***** válasza:
100%
Ha mellette maradsz, a gyereked szemében ebben a sztoriban nem az apja lesz a legnagyobb baj, hanem a tehetetlen anyja, aki kivehette volna ebből a környezetből, de nem tette meg. Az ilyen semmirevaló szülőket, akik bárhogyan veszélyeztetik a gyerek szellemi fejlődését, börtönbe kéne csukni. A böszme apját és a tehetetlen anyját is.
márc. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/101 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez igaz, már tegnap költözz el. Ez olyan szinten kóros viselkedés, hogy felesleges várni a javulásra. De nehezen hiszem, hogy ennek az elmebajnak a teherbeesés előtt nem voltak jelei.
márc. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/101 anonim ***** válasza:
100%
Kiegészítés: próbáljuk elképzelni, hogy mit fog lépni ez az idegbeteg, amikor már nem csak egy helyhezkötött baba fog sírni néha, hanem egy dackorszakos 2-3 éves szándékosan a falra keni a spenótot meg a nappali szőnyegére pisil. Segítek, nem, nem akarod megvárni, amíg bántja a kicsit, hanem otthagyod a fenébe, és szerintem nem ártana egy kizárólag felügyelet alatt történő láthatás intézése sem.
márc. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/101 babyboom567 ***** válasza:
98%

Most azonnal válj el!Végig sem olvastam!

Menjen Isten hírével, vissza se nézzen, ne is látogasson az ilyen!

De különben ez oltári kamu!De nem az a része,hogy ilyen a pasas,mert de vannak ilyen egybites idióták, hanem,hogy van ilyen NŐ/Anya?, aki hagyja,hogy így bánjanak a(1hónapos!!) gyerekével.A legközelebb beszólásnál pakolsz, és mész anyádékhoz, és nem engeded visszakocsorogni magad!(a biztonság kedvéért,fel kéne venned amit művel)Mert (ha nem kamu) akkor egy családi bántalmazóval van dolgod,azok nem szokták csak úgy elengedni a

Nem, sosem fog megváltozni.Nem,nem szeret titeket.Csak uralkodik rajtad főleg.

márc. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/101 anonim ***** válasza:
94%
Mondjuk tényleg elég provokatív kamu szaga van. Nem lepődnék meg, ha megint valami gyerekellenes hirdetné itt a nyomorult vallását.
márc. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!