Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak ha ennyire...

Mit csináljak ha ennyire türelmetlen a férjem a babával? Többi lent

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy kis lelki támogatásra lenne szükségem!😭

1 hónapos a kisfiam!🩵Nem sírós baba, ritkán fáj a hasa, konkrétan csak eszik-alszik, egyedül akkor sír, amikor éhes…na most…a drága férjecském, mintha nem tudná felfogni, hogy ő még egy kisbaba! Felsorolom miket csinál:

1. Üvölt a gyerekkel amikor sír az éhség miatt (amíg én csinálom neki a tápszert), idézem a mondatait; “kussolj már el idióta” ,“fogd már be a pofád”, “te meg csinálod már azt a k*rva kaját neki, hogy végre elkussoljon?” “Annyi mindent választhattak volna a babák, ha akarnak valamit, miért a legidegesítőbb dolgot kellett választani (a sírást)” stb.

2. A saját fejét veri a falba/ököllel üti, hogy neki ebből elege van és ő egyáltalán nem ezt vállalta és hogy a töke ki van ezzel a hülye gyerekkel, hogy állandóan hisztizik (hiába mondtam neki, hogy egy kisbaba NEM TUD hisztizni, ő csak a szükségleteit jelzi)

3. Amikor véletlenül ő eteti a picit és már a végén marad 10-20ml, amit nem kér, (kiköpi a cumisüveget és összezárja a száját) konkrétan ki feszíti az állát a gyereknek és bele erőszakolja az üveget, hogy márpedig nem fog pazarolni, mert ő nem azért veszi meg neki a zabálni valót, hogy ki legyen öntve….

4. Hasmenese van a kicsinek és azon kívül, hogy nem hajlandó tisztába rakni, még folyamatosan mérgelődik mellé, hogy miért ilyen defektes a mi gyerekünk, miért kell f0snia, miért nem lehet normális baba mint másoké…

5. Ha pelenkázás közben véletlen a tiszta pelenkát le pisili, vagy éppen akkor kakil, akkor megy az üvöltés, hogy ameddig nem a gyerek fizeti, addig márpedig ne pazaroljon, mert ezeket mind ha nagyobb lesz vissza fogja vele fizettetni. Na azt már meg sem merem említeni, ha véletlenül balesetes lesz a ruhája…”ki az istenf4szának gondolja magát ez a gyerek, ennyi pénz a világon nincsen, hogy a vízszámla ki legyen fizetve”

Napestig sorolhatnám a dolgokat, mert van még bőven…mások előtt előadja, hogy az ő drága fia az egyetlen szeme fénye és akkor bezzeg puszilgatja, ölelgeti, akkor már tudja mondani, hogy milyen jó gyerek, alig sír, de amikor otthon hárman vagyunk, akkor egyszerűen nem bír magával. Bár általában péntektől hétfőig a szüleimnél vagyunk, mert tudom, hogy ott nem mer vele így beszélni és ott jobban érzem magam emiatt….hiába szólok rá, vagy bármi, olyankor én is el vagyok küldve melegebb éghajlatokra…általában próbálok minél többet inkább én lenni a picivel (én kelek hozzá, én le mondtam a külön programokról (körmöshöz menni, el menni vásárolni, találkozni valakivel stb), mert nem merem őket otthon hagyni kettesben…

Szerintetek én reagálom túl és hagyjak időt neki, vagy mit csináljak? Kezdek tönkre menni emiatt, eszméletlen kimerült vagyok és így nem tudom magamból a 200%-ot nyújtani, pedig tudom, hogy erre lenne szüksége a picinek, ha már az apja ilyen. #türelmetlen #elegemvan #elfáradtam



márc. 11. 08:32
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/101 anonim ***** válasza:
100%
Messziről bűzlik, hogy kamu.
márc. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/101 anonim ***** válasza:
100%
hát bocs, de ha kérdés, hogy ez normális-e, akkor te se vagy normális.
márc. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/101 anonim ***** válasza:
100%
Válj el, mielőtt agyonüti. Ez bolond.
márc. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/101 anonim ***** válasza:
92%
De szeretnék én is egy ilyen hétfőt, ahol reggel nyolckor ráérek kamu kisregényeket kiírni gyakorira.
márc. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/101 anonim ***** válasza:
73%

Az a baj, hogy nem biztos, hogy kamu. Sajnos vannak ilyen emberek. A férjem egyik haverjanak ilyen volt az apja. A legelső naptól írta, hogy mennyit költött rá, es mindig ordítva lengette a füzetet, ha valamit venni kellett neki, pl cipőt vagy gyógyszert. Egyébként is csak ordított vagy ütött, a felesége meg csak riadtan nezett. Ez az ember 2019-ben gyamság alá kellett hogy kerüljön, mert már össze-vissza beszélt, paranoid volt es kényszerkepzetei voltak, magyarán megbolondult teljesen. De 2 felnőtt gyereket sajnos addigra már tönkretett.

Kérdező, menekülj.

márc. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/101 anonim ***** válasza:
64%
#45 Imádom, amikor azzal védik a kamus trollokat, hogy "vannak ilyen emeberek", "van ilyen"... Igen, Okoska, tudjuk, köszönjük, nem ma születtünk! ^^ Tudjuk, hogy vannak ilyenek. Attól még ez egy ordas nagy kamu. Most vagy te is troll vagy és azért véded, vagy egyáltalán nem ismered még ezt az oldalt. Azért mi, akik már 10+ éve látjuk, mi folyik itt, pontosan meg tudjuk mondani, hogy melyik sztori a kamu, és képzeld, nem az alapján, hogy van e ilyen, vagy nincs, hanem mert jól ismerjük az itteni trollok stílusát, szokásait.
márc. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/101 anonim válasza:
67%

#46 Jajj, ezt én is úgy bírom, mikor megérkezik Tiktokról a kis 16 éves, woke, PC, fotelpistike, és nagy bölcselkedve megállapítja, hogy ez bizony nem lehet kamu, mert ilyen tényleg van. És még ő oktat ki minket, mert neki a fotelből akkora rálátása van a világra. :D


#45 Pistike, képzeld el, tudjuk, hogy vannak ilyen emberek. Például az én apám pont egy ilyen ember volt. De azt is tudjuk, hogy ez a kérdés itt egy hatalmas kamu. Ki kellene mászni néha kicsit a fotelből, mert ezekszerint téged akármilyen sztorival úgy lehet átvágni, mint azt a bizonyos matériát a palánkon!

márc. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/101 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező,láttam el apuka által bántalmazott 4 hónapos csecsemőt. Kiemelték,anyuka is hibásnak lett beállítva,hiába ő nem bántotta. Ugyanúgy börtönre ítélném mindkét szülőt,mert végighallgatod,nézed ezt. Azt akarod,hogy egy este megölje őt? Legyen már eszed komolyan...hát hány éves vagy de tényleg. Bocs,de ha ebbe maradsz tőled is elvenném a szerencsétlen picit.


Ha meg kamu,beteg ember vagy. :)

márc. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/101 anonim ***** válasza:
29%
Ahhoz képest, hogy ràvàgjàtok a kamu dolgot, szépen nő a hozzászólás száma, már 5 oldalnál tart. Azt jelenti tetszik nektek a kérdés és ez kell nektek, hogy jó izűen csàmcsogjatok rajta, miközben írjàtok kamu. :) Ti sem vagytok semmi, főleg akik büszkén írja 10 éve mindennap gyakorizik
márc. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/101 anonim ***** válasza:
78%
Ordas nagy kamu, az alapötlet nem volt rossz, de nagyon túltoltad.
márc. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!