Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Belenyúlt a baba a számba,...

Belenyúlt a baba a számba, mielőtt letöröltem volna a kezét a sajátjába is belenyúlt. Más is aggódik ilyen miatt?0

Figyelt kérdés

A terhességem alatt kiderült, hogy nincs herpeszre antitestem, így a most 3 hetes kislànyomnak sem "adtam át" antitestet amíg pocakban volt, szóval elég veszélyes rá a herpesz szimplex.


Állandóan a kezem mosom, figyelek a higiniára, de most megtörtént a kérdésben leírt eset hiaba fogtam a kezét.

Terhességem óta lehet bújkál bennem a herpesz, mert a férjemnek 2x is volt herpesze az elmúlt 3 hétben és csókolóztam vele 1x 2 órával mielőtt kijött, 1x 1 héttel azután miután kinn volt. Régen, ha herpeszes vokt ittam, ettem utána, sosem zavart és akkoriban nem kaptam el tőle.



márc. 24. 20:50
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Anyatejjel is megkaphatja tőled, nem kell hozzá myál sem.
márc. 26. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!