Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 hónapos babával mennyire...

1 hónapos babával mennyire járkáltok sok helyre? Családi összejövetel étteremben nálatok belefér?

Figyelt kérdés
Gyerekre kivetített betegség fóbiám van, de le szeretném győzni, csak mindig az van bennem hol mit szed majd szegény össze vagy ki, honnan mit hoz a gyerekekre.

márc. 26. 17:28
1 2 3 4 5 6 7
 41/63 anonim ***** válasza:
40es vagyok meg annak értelme nincs hogy elmentek étterembe vagy egy hosszabb útra stb és a gyerek végig üvölti az egész utat meg ha pont egy zsúfolt étterembe kell pelenkázni vagy szoptatni bármit elkaphat stb
márc. 28. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/63 anonim ***** válasza:
29%
Én biztos nem vállalnám be az éttermezést meg rendezvényeket stb főleg az éttermekben nagyon nem szeretik a szoptatós anyákat volt lehetőségem személyesen is megtapasztalni meg pl.épp egy étteremben voltam mikor az anyuka elkezdte szoptatni a babáját rá szólt a pincér hogy vagy abba hagyja a szoptatást vagy pedig távozik az étteremből meg ilyen nyilvános helyeken nagyon nem szeretik ha előkapod a melled ami teljesen érthető.
márc. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/63 anonim ***** válasza:
100%
Hát én az első hónapot örültem ha túl élem nem még étterembe járkálni egy ilyen pici babával.Mivel császár metszésem volt menni is alig tudtam ráadásul ömlött a mellemből a tej, hangulat ingadozásaim voltak, meg az első hetekben olyan fáradt és álmos voltam hogy amit muszáj volt azt elintéztem, megcsináltam aztán dőltem be az ágyba, csak feltétlen oda és akkor indultam el ha nagyon muszáj volt pl.boltba,postára meg gyerek orvoshoz meg néha sétálni.
márc. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/63 anonim ***** válasza:
100%
Mióta mi megjártuk az éttermezéssel akkor megfogadtam hogy egy ilyen pici babát soha többet nem viszek ilyen helyekre, össze szedett valami nyavaját, mehettünk be a kórházba.
márc. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/63 anonim ***** válasza:
48%
Nyavaját össze szed a boltban, postán vagy éppen a játszótéren/játszóházba ahová a nagyobbat viszed esetleg
márc. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/63 anonim ***** válasza:
74%
Tökre látszik a kommentekből az is, hogy ki első babás és ki nem. Nyilván, második babával sem mész, ha nem olyanok a körülmények, de nem forogsz annyi fszságon már..
márc. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/63 anonim ***** válasza:
48%
Én 4 gyerekes vagyok,mégsem vittem ilyen picinek egyiket se se postára,se boltba,étterembe meg pláne.
márc. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/63 anonim ***** válasza:
56%
Nem is arra gondoltam, hogy étterembe viszed-e..
márc. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/63 anonim ***** válasza:
0%
48.itt az a kérdés,hogy étterembe vinnék e egy 4 hetes csecsemőt.
márc. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/63 anonim ***** válasza:
48%

46# Egyébként ez mindig így van. Anyák között is látni. Elsőnél még ki se mozdulnak hónapokig,stb. Ismerek aki egy hónap után vitte ki levegőzni. Másodiknál már nincs ez. :D Egyrészt a rutin,másik része,hogy ha nincs igazán segítséged,se rokon,akkor nem fogsz tudni hónapokon át bent csücsülni,amikor a nagyot vinned kell játszótérre,stb. De meg szerintem másabb tényleg,nem pörögsz annyi baromságon tényleg. :D


47# De gondolom nem bezártad a hármat a negyediknél pl.,hanem ráért apa vagy van nagyszülő,bébiszitter. Különben lehet muszáj lett volna a házból kilépned.

márc. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!