Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 hónapos babával mennyire...

1 hónapos babával mennyire járkáltok sok helyre? Családi összejövetel étteremben nálatok belefér?

Figyelt kérdés
Gyerekre kivetített betegség fóbiám van, de le szeretném győzni, csak mindig az van bennem hol mit szed majd szegény össze vagy ki, honnan mit hoz a gyerekekre.

márc. 26. 17:28
1 2 3 4 5 6 7
 61/63 anonim ***** válasza:
60# Mondjuk én sehol nem írtam,hogy csecsemőkorától. Ez egyértelmű valahol. És igen,totál off ez már. 59# voltam.
márc. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/63 anonim ***** válasza:

De 58-as, nincs ott véletlenül a végén, hogy ha olyanok a körülményeitek, mint neked volt pl, akkor az tök más? Nálunk nem olyanok voltak, így mehettünk szinte bárhova, bármikor. Vedd már magadra légyszi, hogy másnak nem úgy volt... Agyrém, komolyan!

És tök jó, hogy nálatok van udvar, ezért nem tartottad bezárva a nagyokat, de nálunk meg mondjuk nincs. Na, hát gondold el, hogy mekkora szpás lett volna az adhd-s naggyal beszorulni a lakásba. Baromira örülök, hogy a kicsivel már tudtam máshogy működni, mint a naggyal anno. Még így is volt benne kompromisszum, meg sztenderdekből való engedés is. De van helyzet, amikor meg ilyen. Sikerüljön már feldolgozni, hogy nem vagyunk egyformák, és ne álldogáljunk már bele másba csak azért, mert neki másmilyen. Már le sem merem írni, de mondjuk csak azért is.. Én másodjára nem szoptam akkorát, rohadjak már meg, tényleg! Majd harmadjára meg lehet, hogy ugy

márc. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/63 anonim ***** válasza:
*úgy lesz, mint nálad volt. Akkor sem lesz több jogom osztogatni mást.
márc. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!