Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A férjem szerint tök feleslege...

A férjem szerint tök felesleges megünnepelni a gyerek első születésnapját ?

Figyelt kérdés
Ő szerinte önző vagyok, mert magamat akarom unnepelni és nem a gyereket. Én viszont fontosnak tartom, hiába nem fog fel semmit belőle. Később megtudom neki mutatni a képeket stb… arról már nem is beszélek, hogy 2,5 órás műtét volt a szülés, majdnem meghaltunk, de szerencsére itt vagyunk mind a ketten. Szerveztem egy kis bulit a közeli családtagokkal (szüleim és testvéreim) de a férjem azt akarja, hogy mondjam le. Szerintetek mit csináljak ? Tényleg önző vagyok???
ápr. 16. 12:37
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:
100%
Maradjon otthon és savanyodjon egyedül, ti ünnepeljetek csak! Őszintén nem értem mi baja van, bőven van okotok ünnepelni. Alapból az első, hogy akár tragédiával is végződhetett volna, neki kéne a legjobban ünnepelnie! Titeket, téged, a gyönyörű fiát, az életet. Egy büdös nagy paraszt, és mégha magadat akarnád ünnepelni, ahhoz is minden jogod és okod meglenne.
ápr. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 A kérdező kommentje:
Na jöttem a fejleményekkel. Elé álltam tegnap és megmondtam, hogy márpedig lesz buli, ha akar eljön, ha nem akkor így járt, de én nem fogom kihagyni ezt a lehetőséget és azt mondta, hogy jólvan akkor eljön, csak nem érti minek ez a nagy felhajtás. Megmondtam neki, hogy azért mert nekem fontos és kész. Én hálás vagyok hogy van egy kisfiunk 4 év próbálkozás után, minden vágyam az volt, hogy anya lehessek úgy hogy meg fogom ünnepelni, hogy kegyes volt a sors hozzam. Erre már nem duzzogott elfogadta és kész.
ápr. 17. 11:12
 53/55 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon helyes! Mindegy miért nem érti, nem érteni kell hanem örülni. ☺️ Isten éltessen titeket! 😘
ápr. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem jó végkifejlet. Azt rendezd el magadban mindenképp, hogy nem baj, ha a férjednek valami nem olyan fontos, mint neked.
ápr. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim ***** válasza:
100%
👍👍👍👍
ápr. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!