Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A férjem szerint tök feleslege...

A férjem szerint tök felesleges megünnepelni a gyerek első születésnapját ?

Figyelt kérdés
Ő szerinte önző vagyok, mert magamat akarom unnepelni és nem a gyereket. Én viszont fontosnak tartom, hiába nem fog fel semmit belőle. Később megtudom neki mutatni a képeket stb… arról már nem is beszélek, hogy 2,5 órás műtét volt a szülés, majdnem meghaltunk, de szerencsére itt vagyunk mind a ketten. Szerveztem egy kis bulit a közeli családtagokkal (szüleim és testvéreim) de a férjem azt akarja, hogy mondjam le. Szerintetek mit csináljak ? Tényleg önző vagyok???
ápr. 16. 12:37
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
76%
A mi családunkban az anyukákat is szokás köszönteni a gyerek szülinapján. Persze a gyerek van a középpontban, de az anyuka is kap virágot, meg néhány jó szót.
ápr. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 anonim ***** válasza:
6%

"2,5 órás műtét volt a szülés"

Persze, mesél még.


A gyerek első születésnapja valóban nem a gyerekről szól, ettől függetlenül még szokás ünnepelni. Nem kell 100 fős lakodalom rá, épp elég a két nagyszulopar

ápr. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 A kérdező kommentje:
Létezik ilyen akármennyire is hihetetlen. 9 órakor toltak be a műtőbe és 11.38-kor született meg a kisfiam. Méhlepény leszakadás volt az oka és sok vert vesztettem. Meséljek még vagy elhiszed? Este elé állok és elmondom neki, hogy megtartom a bulit, vagy eljön és viselkedik normálisan, vagy nem jön el és bánhatja egész életében. Nem fogom ezt a pillanatot kihagyni azért, mert ő ezt nem akarja. Kiváncsi vagyok mit fog mondani.
ápr. 16. 13:46
 24/55 anonim ***** válasza:
8%
Kérdező, ilyen esetben a gyereket kb azonnal kikapják belőled...
ápr. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 anonim ***** válasza:
4%
A gyereket sürgősségi császárral, altatassal, vagassal egyutt úgy 10 perc alatt kiemelik, de mesélj még
ápr. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 A kérdező kommentje:
Mégis ez van a papírjára írva, hogy 11.38kor született és tisztán emlékszem, hogy 9kor toltak be a műtőbe. Nem értem miért kell kötözködni. Ti biztosan okosabbak vagytok, mint a svájci orvosok.
ápr. 16. 13:53
 27/55 anonim ***** válasza:
6%
Ah, svájci orvosok... Hogy el ne ájuljak. A gyerek nyilván 11:38kor született, téged meg 11kor toltak be a mutobe.
ápr. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 anonim ***** válasza:
73%
Látszik soha nem voltatok a műtőben a másik oldalon. :D Okostojás banda, ha komplikáció van a gyereket kiveszik, de téged még mire rendbe tesznek simán kijön ennyi mindennel együtt.... nekem "csak" kisebb komplikáció volt még is miután kivették bent voltam elég sokáig. Mondjuk egy összenövésnél nem is beszélve. Mi az istent osztjátok az észt a pénztárgép mögül? Ja és ez csak az enyém, emellett láttam rengeteg császárt...
ápr. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 anonim ***** válasza:
10%

Kérdező, nem vagyok svájci orvos, ellenben aneszt asszisztens igen.

Kizárt, hogy lepényleválással két és fél óráig benned hagyták. Elírták az időpontokat, ennyi.

ápr. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim ***** válasza:
61%
28, olvasd el, mit írt... 9-kor tolták be, és a születés 11.38. Soha nem írja senki a műtét végét születési időpontnak.
ápr. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!