Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ezt olvassátok el, komolyan...

Ezt olvassátok el, komolyan ilyen világban élünk?

Figyelt kérdés

[link]


A neten böngészve ezt találtam, kiakadtam kissé, mert még sosem hallottam ilyenről! Nektek mi a véleményetek?


2010. okt. 28. 22:39
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
49%
"Az ápolónőségnek semmi köze a tájékozottsághoz,főleg nem az ilyen jellegűhöz" És miért nem elmondanád? Érdekes Én tanultam és én is az vagyok....
2010. okt. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:

Van egy 16 éves fiam és 22 éves lányom, mindkettőt felvilágosítottam már, és 4 évesek az ikreim.

Szóval ezzel nincs gond... :)

Na a lényeg, nekem ez egy kicsit sok volt! :)

Sajnálom ha ilyen indulatokat váltottam ki itt emberekből!

2010. okt. 28. 22:59
 23/38 anonim ***** válasza:
100%
Már bocs,de gondolod,h 60-100-300 évvel ezelőtt a másfél évesek nemi szerve még érzéketlen volt??Vagy hogyan gondolod ezt a dolgot??Úgy hiszed,h 2010-re a másfél éveseknek megérett az eszük már ilyesmikre,azelőtt a régi korokban eszükbe sem jutott volna ilyesmi??A másfél éves,az másfél éves,a világ minden táján,10-20-70-100 és 1000 évvel ezelőtt is ugyanilyenek voltak,ugyanazon a fejlődési szinten álltak.
2010. okt. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy 1-2 éves gyereknek halvány fogalma nincs a szexualitásról. Egyszerűen csak jól esik neki, mint egy simogatás, vagy bármi érintés. Honnan tudná egy pici, hogy a nemi szerve "más", mint pl. a keze, lába, vagy bármi egyéb testrésze, amit felfedez. Emlékszem, én is csináltam, rendkívül konzervatív szüleim mégsem szóltak rám. Mégis visszafogott nemi életem lett, férjem volt az első, és egyetlen, pedig nem vagyok ám egy vénség, tudom élvezni a kapcsolatunkat, talán kiskoromban tanultam meg.
2010. okt. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 A kérdező kommentje:

Azt hittem nem csak nekem újdonság ez.... :)

Az ápolónőségre visszatérve, tanultam mindent, de vagy híg az agyam, vagy nem tudom, de ilyenről nem hallottam!

2010. okt. 28. 23:01
 26/38 A kérdező kommentje:

Én ezt mára befejezem.

Ennyit írtam a kérdésbe : "A neten böngészve ezt találtam, kiakadtam kissé, mert még sosem hallottam ilyenről! Nektek mi a véleményetek?"


ÉN kiakadtam, mert még ÉN sosem hallottam ilyenről, köszönöm a válaszokat.

Jó éjszakát!

2010. okt. 28. 23:06
 27/38 anonim ***** válasza:
Akkor ez a mai nap már megérte, mert újra tanultál valamit :-)
2010. okt. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
0%
Az áplolónőnek nem szakterülete a gyermeklélektan,mivel nem gyermekekkel foglalkozik.Most ezt úgy írta,mintha azt írta volna h tanár,v óvónő,vagy dadus,vagy gyermekpszichológus.Kötve hiszem h a gyermeklélektan is szerepel az áplolónőképzésben.Az általános pszichológiát pedig ne keverjük össze ezzel.
2010. okt. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:

Igen tanultam, és majd ha az unokáim "maszturbálni" fognak nem fogok meglepődni! (csak kicsit) :)

Köszönöm még egyszer, és tényleg nem felháborodást akartam kelteni!


És igen ez nem tartozik a szakterületemhez, viszont a vénás injekció, meg dekubitusz kötözése, ellátása az igen! :)


Szép estét! :)

2010. okt. 28. 23:18
 30/38 anonim ***** válasza:
Hát pedig minimum a Freudi fixációkat tanulni kell kedves előző. Akármilyen nővér leszel vagy vagy akkor is.
2010. okt. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!