Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ezt olvassátok el, komolyan...

Ezt olvassátok el, komolyan ilyen világban élünk?

Figyelt kérdés

[link]


A neten böngészve ezt találtam, kiakadtam kissé, mert még sosem hallottam ilyenről! Nektek mi a véleményetek?


2010. okt. 28. 22:39
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak nem láttad, hogy csinálják. Hát ha meg ápolónő vagy Neked aztán tudnod kéne fejlődéslélektant tanultál vagy tanulnod kellett. De minimum pszichológiából...
2010. okt. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
100%

Nem értelek, kérdező, Te végigolvastad a cikket?

Akkor tudhatnád, hogy egy teljesen normális folyamat.

És nem lennél így "kiakadva" sem.


Én az ilyen kérdéseken szomorodom el mindig, mert a szülői tudatlanság rengeteg kisgyerek életét teszi tönkre. El tudom képzelni, hogy Te pl. hogy reagáltál volna, ha rajtakapod a gyermekedet. :(

2010. okt. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor most meg fogsz lepődni. Én egy elég konzervatív (neveltetésű) nő vagyok, és gyerekkoromban én is csináltam ezt.. (nem emlékszem rá, de anyukám mesélte épp a minap).
2010. okt. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 A kérdező kommentje:

Nem ezen vagyok felháborodva, hanem hogy a cikk címe "Magához nyúl mit csináljak".

Az én kettő lányom is rögtön a puncijához nyúlt ha nem volt rajtuk pelenka!

De itt az van leírva, hogy teljesen, eszeveszetten, dörgölőzik a kislány, az etetőszék, pántjához vagy mihez.

És ilyet még nem láttam nem hallottam.

2010. okt. 28. 22:52
 15/38 anonim ***** válasza:
54%
Az ápolónőségnek semmi köze a tájékozottsághoz,főleg nem az ilyen jellegűhöz.És nem minden gyerek csinálja ezt(vszínű a tieid sem,legalábbis nem ilyen kifejezetten),azért ami a cikkben le volt írva,az kirívó eset.
2010. okt. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
100%
Azért ne ijedj ,meg,ha nincsenek saját emlékeid a dologról!Vagy túl kicsi voltál,vagy nem hatott rád olyan erősen,esetleg leállítottak a szüleid.Nekem vannak emlékeim:),pedig nem vagyok mai csirke!
2010. okt. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 A kérdező kommentje:

Nem tudom egyesek miért csak ilyen bunkón tudnak válaszolni, kérdeztem mert nem tudtam ilyenről, rögtön le kell degradálni a kérdezőt!

És megvan a kérdésemre a válasz............ilyen világban élünk!

2010. okt. 28. 22:55
 18/38 anonim ***** válasza:
100%
De az még hagyján, hogy meglepődnél, ha ilyet látnál, de ha ennyire megbotránkozol ezen, ami hangsúlyozzuk ki nem maszturbálás konkrétan, nem a szexuális élvezetért csinálja, egyszerűen élvezi, ahogy a csikizést, vagy a simizést, vagy a masszírozást (gondolom ezeket csinálod te magad is a gyerekeiddel)?! Szóval ha ennyire ki vagy ezen akadva, akkor mégis hogyan fogod őket felvilágosítani? Vagy mit mondasz nekik, amikor meglátják egymás micsodáját? Sokkal természetesebben kellene kezelni az ilyen dolgokat és nem pedig homokba dugni a fejünket azért, mert nekünk ez furcsa és talán nem emlékszünk, hogy baba korunkban mi is ugyanezt csináltuk... mert bizony akkor egész biztosan mindannyian csináltuk, akár megmaradt -e "jó szokásunk" akár nem :-)
2010. okt. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyik válasz sem volt degradáló.
2010. okt. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 A kérdező kommentje:
...ahol nem tudnak normálisan válaszolni, szerintem ti is kiszoktatok akadni olyan dolgon,amiről még életetekben nem hallottatok!
2010. okt. 28. 22:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!