Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vihetem vonatom 2 hónapos...

Vihetem vonatom 2 hónapos babábat? Babakocsival mennénk délután Pestre,40 perces az út. Nem lesz túl hangos neki?

Figyelt kérdés
2010. okt. 29. 09:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért ne vihetnéd, ha fel tudsz szállni vele.
2010. okt. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Fel tudok, itt mindig sokan szállnak fel, bárki segít feltenni, majd a Nyugatiba leemelni a babakocsit. Viszont csak a peronon tudunk utazni, mert az utastérbe nem fér be. Ezért is félek, hogy hangos lesz neki a vonatzaj.
2010. okt. 29. 09:27
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem lesz, én is vittem már vonaton igaz az én kislányom jövőhéten lesz 4 hónapos, de végig aludt, elrázta a vonat. A zaj csak akkor zavarhatja ha egyébként is megijed hangos zajoktól. Az mondjuk biztos hogy az én lányomtól porszívózni is lehet nem hogy sírna tőle hanem csendben van és figyel mi lehet az :) Te ismered a babádat te tudod ki fogja e bírni ezt a távot, zajt...
2010. okt. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
juniusban szültem ,aug.20án egy másfél órás vonatútra mentünk kettesben, én hordozóban vittem ,szinte az egész utat végigaludta :) nem volt semmi gond :) bátran viheted!!! kedvezmény is jár a baba után vonaton!
2010. okt. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, megnyugodtam!
2010. okt. 29. 10:21
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem aludni fog végig:)

Nagy átlagban a babák imádják a "fehér zajt" megnyugtatja és ellazítja őket.

Ilyen még a ventillátor, porszívó stb.

Vidd nyugodtan.

(Azért jó bátor vagy :) én mikor ennyi idős volt a babám mindig csak a ház körül keringtünk, alvásra mindig itthon stb. én nem mertem kockáztatni, pedig így visszagondolva nagyon jó gyerekem van)

Jó utat :)

2010. okt. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
vannak alacsony padlós babakocsi tartós vonatok is.amúgy a peronon semmiképp nem tudsz utazni mert az nem a vonaton van :)
2010. okt. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó, az utastereket összekötő várakozó részt, ahol az ajtók vannak, szintén peronnak hívják, nem csak az állomások melletti betoncsíkot :) :)


Amúgy megjártuk az utat, isteni volt, Kisfiam végig aludt. Le- és felszállásnál is mindenki ott toporgott, hogy hagy segítsen. Ez jó érzés volt. Ja és az utastérbe is befértünk, igan, egy négyes helyet elfoglaltunk, de alig voltak a vonaton. Nagyon klassz volt, köszönöm, hogy meggyőztetek.

2010. okt. 29. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!