Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miert nem segitenek a ferfiak...

Miert nem segitenek a ferfiak a gyereknevelesben ha ok is akartak babat?

Figyelt kérdés
Van egy 17 honapos lanyom.Kulfoldon elunk,semmi segitsegem.A parom dolgozik reggeltol estig.De semmit nem segit a lanyaval kapcsolatba.Ejszaka mindig en kelek hozza o meg egyszer sem kelt fol.Ha fol is kel vissza alszik 5msp mulva.Mar nagyon faradt vagyok!Ha hamarabb hazajon is o nem er ra,faradt,dolga van stb.A gyerek pedig ordit utana mert vele szeretne lenni.Mar tobszor beszeltem vele de olyankor kicsit figyelmesebb 1-2 napig aztan minden vissza a regi kerekvagasba.O nem furdeti,pelusozza at.Nem is ismeri ugymod a sajat lanyat mit hogy szeret,mi a kedvenc jateka stb.Ha 1 nap itthon van is szabadnap akkor o farad ,neki szabadnapja van es ilyesmi.Nekem mikor van szabadnapom?Megszoktam kerdezni de nincs ra valasz!Mindent ugy kell csinalnom mikor a baba alszik.20 perc alatt.Ez semmire nem eleg!Imadja a lanyunkat de ez nem eleg szerintem.En tudom hogy farad munka utan de szerintem segithetne neha!En is farad vaggyok de nem mondhatom a babanak hogy anya nem jatszik,etet meg mert almos.szerintetek?
2010. nov. 1. 17:36
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én párom is hajlamos ellustulni. Ha ezt a szemére vetem, mindig azzal jön, hogy miért nem kérem meg, ő nem gondolatolvasó, persze én meg azt gondolom, hogy miért nem érzi hogy ezt magától kellene csinálnia. Mindenesetre rájöttem, hogy ezen kár puffogni, férfiből van, tényleg megkérem hogy kicsim légszíves segíts ebben vagy ebben, és akkor megcsinálja. Így mindenféle gond nélkül segít. De ha nem kérem meg, akkor beül a gép elé és nyomja a pokert:) A férfiaknak mindent a szájukba kell rágni. Próba, hátha segít. Kitartást.

2010. nov. 2. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!