Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rota oltás? Péntekig kell...

Rota oltás? Péntekig kell döntenem, akarjuk vagy nem, illetve a 2 vagy 3 oltásból álló legyen! Nagyon drága, azért mérlegelnék!

Figyelt kérdés
2009. jan. 14. 10:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi is beadattuk a oltásból állót.

Nem szeretném, ha egy ilyen ocsmány vírust elkapna. Sajna a rota nagyon ellenálló vírus, amit még akkor sem tüntethetsz el, ha domestossal mosol kezet.

Ezt olvasd el: [link]


Egy másik érv,ami mellette szól, hogy ha kórházba kerül, akkor a sok pelenka, popsitörlő, kence, ruha, stb.. sem olcsó mulatság.

Én nem tudnám elviselni, ha infúzióra kötnék a babámat egy olyan vírus miatt, ami ellen be lehet oltatni.


Igaz, a rota még felnőtteket is támad, de ők könnyebben átvészelik. Egy pici baba viszont... hát nem akarom megtudni!

Szerintem adasd be!

2009. jan. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Utsó vagyok.

Az egy hülyeség, hogy oviban nem tudja elkapni!

Igenis el tudja kapni!

Unokahúgom elkapta, plusz az egész család is.

A rota nincs tekintettel se életkorra, se helyszínre, se fertőtlenítőkre. Ha benne van a levegőben, akkor elkaphatja!

2009. jan. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Mindenképp beadatom! Csak az a szomorú, hogy nagyon sok szülő nem teheti meg. A szegényebb családok babáinak miért kell szenvedni? Ez szörnyű.... Mondjuk mi is gyűjtést szerveztünk, de mind1 is, csak elgondolkodtam. Mindenesetre jó egészséget mindenkinek!
2009. jan. 14. 13:18
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat, tényleg elkaphatják később is, megnéztem a neten, meg megkérdztem anyukámat ő járványügyes, azt mondta, h 1 éve korig veszélyes baromira... onnan rémlett az 1 év....
2009. jan. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!