Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek hogy fiam többet...

Mit tegyek hogy fiam többet aludjon egybe? és nyugodtan aludjon? állandóan 2óra utan felkel még este is?

Figyelt kérdés
4 és fél hós jöna foga.nektek milyen szer vált befogzásnál?
2009. jan. 14. 13:02
 1/2 anonim válasza:

Szia! Nekem 1 éves lesz a kisfiam. Mi a Dentinoxot használjuk/tuk fogzáskor. Alváskor a gélt, napközben ha nem tudtam elvenni a figyelmét, akkor a cseppes változatott. Mindkettőt az ujjammal dörzsöltem az inyére.

Illetve most hallottam egy védőnő ismerőstől, hogy állítólag a borostyánkőből készült nyaklánc segít fogzáskor, nyugtatja a babákat, könnyebben és jobban alszanak tőle. Most kutatok a neten utána, de eddig csak pozitívumokat olvastam.

2009. jan. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
chamomilla vulgaris homeopátiás bogyó. mi a 9 ch-t használjuk napi 1szer 1 golyó forralt vízben feloldva. nekünk bevált. van 15 ch is. kérdezd meg a védőnőt vagy a patikust
2009. jan. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!