Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány olyan szülő van itt aki...

Hány olyan szülő van itt aki kitolja a kiságyat az előszobába, vagy a konyhába ha sir a gyerek?

Figyelt kérdés
2010. dec. 3. 16:43
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
100%
remélem 1 sem:D
2010. dec. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
100%
Nem gurul a kiságy:) ha sír felveszem megvígasztalom
2010. dec. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 A kérdező kommentje:
De sajnos van,csak kiváncsi vagyok mennyi.
2010. dec. 3. 16:47
 4/47 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem ertem.

Ha az agyaban van alszik.Ha nem alszik(akkor nincs is az agyaban) jon utannam ha engem akar :D

Amig kicsi volt es az agyaban vagy a nappaliban a jatszo szonyegen fekudt es el kezdett sirni oda mentem felvenni.

Miert tologatnam az agyat?

2010. dec. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 A kérdező kommentje:
2010. dec. 3. 16:48
 6/47 A kérdező kommentje:
Nem értitek,ha éjszaka sir a gyerek kitolja az előszobába ágyastól Ő meg visszamegy aludni.
2010. dec. 3. 16:49
 7/47 anonim ***** válasza:
76%

ATYA UR ISTEN!!!

EZEK TUTI NEM NORMALISAK!!

MINEK GYEREK HA LUSTA HOZZA FELKELNI???

10 hoanpos lassan a lanyom es ejszakankant 10-15 alkalommal kel.En inkabb oda teszem magam melle, hogy jot aludjon.

Az elso 3 honapban vegig setaltam vele az egesz ejhszakat es nappal aludtam amikor tudtam!!

Azt hittem azert tolja ki a babat, mert foz es igy latja az anyukat es igy nem sir tovabb.....

ledobbentem...nem is kicsit!!!

2010. dec. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
45%

Kedves Kérdező!


Látom nagyon felháborított ez a dolog, mert még egy kérdést is kiírtál! :o)


És igen, én vagyok az a "rettenetes anyuka", aki kitolom 15 hónapos másodszülöttemet az előszobába, amikor éjjel ordít, és semmivel nem lehet megvigasztalni, és mindenkit felébresztene különben a 43 m2-es lakásban, pedig nagy testvérnek oviba, apának meg munkába kell mennie.


Egyrészről tudom, hogy ezzel bőven nem vagyok egyedül, másrészről ha egyedül lennék, akkor sem tennék másként, mert nem jókedvemben teszem ezt, hanem mert máshogy nem megy.

Nekem is van jól alvó gyerekem, szóval tudom milyen az, amikor 6 hetes korától átalussza az éjszakát, másodikra nem ilyen gyerkőcöt kaptunk. :o)


Természetesen én sem hagyom magára órák hosszat, hanem odamegyek, megsimogatom, és mondom neki, hogy most már aludni kell. Sajnos ő csak szopival aludna vissza, viszont az ágyamba meg nem tudom bevenni, mert úgy én semmit nem tudnék aludni.


Lehet hogy ez kegyetlen dolog, viszont így most már nagy nehezen eljutottunk oda, hogy hajnalig alszik egyedül. (Épp az utóbbi két éjjel nem kellett kitolni. :o)

Én viszont azt nem tartottam jónak, hogy nappal egy kialvatlan és nyúzott anyukájuk volt a gyerekeknek, legrosszabb meg az volt, amikor a fáradtságtól egy délután összeestem az ágyamon és elaludtam. Percekig nem tértem magamhoz, mert közben a lányaim szétdobálták az ennivalót a lakásban, csoda hogy nem lett bajuk!


Úgyhogy lehet ezen gúnyolódni, remélem Te sosem kerülsz ilyen helyzetbe...

2010. dec. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 A kérdező kommentje:

Nem,ez nem felháboritó hanem megdöbbentő...

Az én kislányom sokszor fél 2-kor felkelt és nem akart visszaaludni,csak nyüglődött,kinlódott,sirt,de soha nem jutott volna eszembe,hogy ilyet tegyek!?Lesz@rom ha én nem tudok aludni,de nem hiszem el hogy egy gyereket nem lehet megvigasztalni,akár mekkora is.

2010. dec. 3. 17:05
 10/47 anonim ***** válasza:
87%

Hát, ezen én most leakadtam, de teljesen.

Inkább én ne aludjak, minthogy kitoljam az előszobába a fiamat, hogy ott sírjon.

Egyszerűen képtelen vagyok elhinni, hogy nem létezik másik megoldás, pláne ha cicin visszaalszik, kiveszed a helyéről, kap cicit, visszaalszik, dédelgeted még kicsit és visszarakod a helyére. Ha kell többször is.

Vagy bármi más, rakj ki egy matracot az előszobába, aztán aludj azon a gyerekeddel, de ne már hogy kitolod az előszobába szegényt:((

2010. dec. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!