Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány olyan szülő van itt aki...

Hány olyan szülő van itt aki kitolja a kiságyat az előszobába, vagy a konyhába ha sir a gyerek?

Figyelt kérdés
2010. dec. 3. 16:43
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
87%

Ez kegyetlenség..nem kiskutya,h kirakom az ajtó elé,hadd vonyitson,de még egy állattal se tenném meg,nem hogy a gyerekemmel...Miért nem az erkélyre tolod ki,akkor becsukod az ajtót és nem is kell tovább hallgatnod a sírását. Nyugodtan alszol,mig a konyhába ordit a gyerek,és ha a hiszti miatt hányik és megfullad vagy bármi történik???

További nyugodt éjjeleket!

2010. dec. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
84%
Gondolom az ilyen anyák hagyják az autóban a gyereket,mig beugranak a boltba...
2010. dec. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
100%

En tettem az agyunkra leeses gatlot igy ha magam melle kell tenni biztonsagban tudhatom....

eszembe nem jutna, hogy akarhova is kitegyem.

A nagy nappal oviba a ferjem munkaban akkor lefelszek amig a kicsi alszik ha mar ejjel nem tudok eleget pihenni.

Vagy venni kell egy vendegagyat es ott aludni a kicsivel amikor nem tudod mashogy megvigasztalni(nekunk van vendegagyunk es tobbszor hasznaltuk mar est a megoldast is)

2010. dec. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
87%

És tudsz aludni míg a gyerek sír a kiságyban a konyhában?!

Így is úgy is kialvatlan vagy! Miért nem alszik veled?! Nem igaz hogy nem tudsz vele aludni 1 ágyban!?

2010. dec. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
77%
Te jó ég, az ilyen ember minek vállal gyereket?
2010. dec. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
86%
Mi inkább mindent megtettünk,hogy megnyugtassuk hogy el tudjon aludni!Éjjel 2-kor még fennt voltunk vele és próbáltuk elaltatni.Eszünkbe sem jutott magára hagyni,nem ok nélkül sír egy kisgyerek.És ezt gond nélkül az apukája is bevállalta,pedig reggel 5-kor kelt és ment dolgozzni.
2010. dec. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
57%

Cici kéne neki? Lehet, hogy éhes? Te mit szólnál ha éhes lennél és ahelyett, hogy enni adnának, kizárnak a szobából? Reggelig...

És anyának mered hívni magad? Agyam eldobom.... Másoknak meg nem lehet gyerekük...

2010. dec. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
75%
kemény...
2010. dec. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
40%
azért kapod a gyest/gyedet mert gyereket vállaltál, ergo senkit sem érdekel hogy nem alszol az a dolgod hogy ellásd.
2010. dec. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
86%

Az én másfél éves lányom is sokszor ébred még éjszaka, de inkább magam mellé veszem leesésgátlóval, hogy érezze, számíthat rám a bajában.

Pl. tegnap éjjel fél 3-ig nem aludtam, mert sírdogált, de inkább simogattam, adtam neki cicit, nyugtatgattam, eszembe nem jutott volna kizárni. Nem is értem, hogy úgy hogy tudsz aludni???

Én is számtalanszor vagyok kialvatlan, férjem hajnaltól-estig dolgozik, mégis tudunk aludni 3-an az ágyban.

Persze, felnő így is a gyereked, de ne lepődj meg, ha felnőtt korában tesz rád magasról....

2010. dec. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!