Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány olyan szülő van itt aki...

Hány olyan szülő van itt aki kitolja a kiságyat az előszobába, vagy a konyhába ha sir a gyerek?

Figyelt kérdés
2010. dec. 3. 16:43
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
23%
Egészen nyugodtan lehet orvul passziózni a pontozásokkal,ha vkinek ez jelenti a lelki megnyugvást,kicsit sem vesz visszább az igazságérzetemből,és nem engem minősít.
2010. dec. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
51%
19:55-ös, szívemből szóltál! Úgy őszintén, volt bármi értelme ennek a kérdésnek? Jó, hogy a gyámügyet ki nem akarjátok hívni az érintett anyukához. Még neki kell magyarázkodni vadidegeneknek, akik látatlanban szétszedték hihetetlen. Kissé Lila Akác szaga van az egésznek, már elnézést.
2010. dec. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
66%

Olvassatok el azt a kerdest amit ide linkelt a kerdezo.....

az egeszbol ugy jon le, hogy igenis nem erdekli oket es ezt tok normalisnak tartjak....

en is felhaborodtam!!!Sot en voltam az elso aki felhaborodott mivel vannak anyukak akik tenyleg ilyen kegyetlenek.Baratnom kisgyermekekkel foglalkozik es hallottam es lattam egy par dolgot mar amikor nala jartam munka idoben.A valasza alapjan nem tunt olyan anyanak akit bant az, hogy ennek igy kell lennie.

Aztan nagy sokara amikor mar mondenki bemergelte magat jott es elmondta az igazsagot(ba az eloszobai altatassal akkor sem ertek egyet, szamomre ez meg igy is erdekes) es jott mindenki, hogy hu de gonoszak vagyunk, hogy bantjuk.

Azert a 3 valasz kozott amit irt az anyuka igen nagy stilusbeli kulonbsegek is vannak......

de lenyeg, hogy letisztazodott a dolog es kiderult az igazsag.

Most jonnek a "szentek" akik utola megvedik az anyukat, amikor mar mindenki elott vilagosabb a kep, hogy nem gonosz, csak nem ertjuk a logikat.....(apa+nagyobb gyerek egyszobaban, anyuka+kisebb gyerek egyszobaban miert nem jo megoldas).

Nektek nincs okotok itelkezni a valaszaink felett (szivesen elolvasnam az osszes kommenteteket amit irtatok eddig), de nekem van okom bocsanatot kerni.....


Annak az anyukanak szol, akirol a vita kialakult:

Eleg felre erthetoen fogalmaztal es talan en voltam az elso aki kovet vetett Rad (ha vissza olvasod megerted, hogy miert is.Engem az haboritott fel leginkabb, hogy a belinkel kerdes vegere mar-mar humorosnak is talalta az anyuka, hogy a konyhaban altatja a gyereket...konyhaterapia).Ezert szeretnek bocsanatot kerni....viszont az teny, hogy nem normalis, hogy az eloszobaban alszik a kicsi.

Erre mindenkeppen talaljatok megoldast, mert nagy botrany lesz belole ha olyan a vedonotok mint a baratnom....O nem csak a levegobe beszel 2 gyereke van.

Tudom nem volt fair, hogy nem hallgattunk meg, de ugy elontotte az agyamat a mereg, hogy hogyan lehet ezt megcsinalni egy kicsi gyerekkel.

Tehat meg egyszer sajnalom.


Off: es most johet minden szentfazek es lepontozhat!!

2010. dec. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
38%
Egyszerűen én már gusztustalannak, felháborítónak és aljasnak tartom ezt az egész oldalt,és főleg azt,amit csináltok ebben a babás témakörben.
2010. dec. 4. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
33%

Ugyan már, akik védik az illetőt, gondolják már végig józanul.

15 hónapos gyereket tol ki egy 43!!!!! négyzetméteres lakásban. Ez legyen, mondjuk 10x5-6 méteres lakás. Ha apuka, anyuka, testvér nem tud aludni, mert 3 méterre tőle ott üvölt a gyerek, de tud aludni, ha arébb tolják 3 métert és így már 6 méterre lesz az apuka ágyától. Mégha becsukja is a szoba ajtót, teljesen kizártnak tartom, hogy az üvöltés ne hallatszódjon be. És így anyuka ki tudja pihenni magát?????????????????????? Jaj, anyukát írtam. A lakótársak ki tudják pihenni magukat.

Hány anya van, aki tud aludni és kipihenten ébredni, ha a gyereke sír?

Persze akár állíthatjuk piedesztálra is anyukát, mert a 15 hónapost csak az előszobába tolják ki, nem agyonverik. merthogy ilyen is nap mint nap történik, sírt a gyerek, kipróbáltam mit csinál, ha a padlóhoz ütögetem. na mondjuk ehhez képest, tényleg tök jó sora van szerencsétlen kölyöknek.

Én egyetlen percig nem hagytam/ tudtam hagyni sírni a gyerekemet, lemértem, mellette feküdve pontosan fél percig bírtam. aztán felkeltem, cicit adtam neki, ringattam, hintáztattam, kekszet rágcsáltunk.

2010. dec. 4. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
34%

Tök mindegy egyébként hogyan próbálja átfogalmazni az illető a dolgot, csak még visszataszítóbb lett, különösen, "a nem emelhetem fel, mert gerincproblémáim vannak és pihennem kell meg aludni, és micsoda áldozat, hogy félóránként megerőltetem magam és odamegyek megsimizni. legalább annyit érezzen a mama közelségéből."

remélem ha tolószékbe kerül, majd a lánya is kitolja az előszobába, hogy ne legyen útba, mert az ő családjának pihenés kell.

És nem fogja itt megkérdezni, miért ilyen kegyetlen a lányom? nyomtasd ki, hogy emlékezz, hát ezért. Mert te is így bántál vele.

2010. dec. 4. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
38%

Utolsó-egyetértek!És még valami-engem az háborít fel, hogy szerintem bosszúból tolja ki a gyereket-mert ilyen kis helyen mindenki UGYANÚGY hallja a sírását, de így gondolkodik:"Már megint sírsz!!!Jól van, akkor kimész az előszobába, egyedül"-ezzel bünteti.Konyhaterápia-undorító!!

És nem ugyanaz, mintha egy külön szobába eleitől szoktatott kicsiről lenne szó!Ő idegennek látja a helyet, és pontosan tudja, hogy büntetésből van ott.

nekem a fiam 4 hónapig egyfolytában üvöltött, van férjem és iskolás lányom is, de soha nem hagytam sírni,inkább órákig ringattam, hogy a többiek is tudjanak aludni.Már 10 hónapos, és mióta többet mozog, nem sír egyáltalán.És ne jöjjünk már a "gyenge fizikummal",lebénulás stb...Sajnálom a kicsit, az anyuka nem nagyon szereti.

2010. dec. 4. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!