Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan bírjátok az állandó...

Hogyan bírjátok az állandó egyedüllétet a babával?

Figyelt kérdés

Nyolc és fél hónapos a kisfiam és gyakorlatilag egész héten kettesben vagyok vele. Reggel elmegy a párom és este jön haza. Újabban már hétvégén is dolgozik.

Család vidéken, a barátok teljesen elmaradtak amióta megszületett a fiam.

Nagyon nehéz így egyedül, sokszor már azt sem tudom milyen nap van annyira egyformák a napok.Így könnyen befordul az ember.

Szóval nagyon magányos vagyok. Akik ugyan ilyen helyzetben vannak azoktól kérnék tanácsot, ötletet hogyan lehet ezt átvészelni?


2010. dec. 11. 09:45
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

Én Budapesten élek, tehát itt elméletileg nagyon sok lehetőség lenne. Ma például ki sem tudunk mozdulni mert szakad a hó :( Az egyik vidéki ismerősöm nemrég jelezte, hogy eljönne hozzám a fiával(közel egy éve nem találkoztunk)de sajnos az időjárás miatt lemondta.Majd talán az ünnepek után.Lehet, hogy csak nekem nem jön össze mostanában.Azért az jó, hogy legalább itt kedves anyukákkal lehet csevegni.

Még egyszer tényleg köszi, hogy ilyen sokan írtatok:)

2010. dec. 11. 15:54
 22/26 anonim ***** válasza:
64%

"próbáltam séta közben ismerkedni, de valahogy nem voltak kaphatóak az anyukák egy újabb jövevény befogadására.Minden nap sétálunk és ráköszöntem többször is az ismerős anyukákra akiket nap mint nap látok séta közben.Hát egy sem köszönt vissza, sőt volt aki még el is csapta a fejét. "


HA ez igaz akkor veled lehet a baj :(


Szerintem azzal van a baj, aki ilyeneket ír egy elkeseredett anyának! Igen, bizony van olyan, velem is előfordult, hogy többszöri alkalom után is úgy tesznek emberek, mintha akkor találkoztunk volna először! DE! Vannak olyanok is, akik nehezebben ismerkednek, nem kellene mindjárt letámadni!

Kérdező! Jó tanácsokat kaptál, próbáld meg előre szervezni a napjaid!Fel a fejjel!

2010. dec. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm:) A héten megyünk a védőbe ott is próbálok szóba állni az anyukákkal.Valamilyen szinten azért megértem, hogy bizalmatlanok egy idegennel.

Majd csak sikerül kapcsolatokat szerezni, ha lassan is :)

2010. dec. 12. 19:08
 24/26 anonim ***** válasza:

15:28-as

kb 14 éves korom óta jártam napi rebndszerességgel pici gyerekkel sétálni( pár évig a testvéreim gyerekeivel aztán a sajátjaimmal is)Vagyis közl 20 éven keresztül nap mint nap több órát töltöttem a parkban és azt tapasztaltam hogy nagyon-nagyon sok anyuka,nagymama van aki nyitott a beszélgetésre

2010. dec. 13. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:

kedves kérdező,

nem lehet h az a baj, h nem élted még ki magad? akármilyen téren..mert én ezt érzem, 7 hónapos a babám, sztem később kellett volna szülnöm.

2010. dec. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Hát,erre még nem gondoltam, viszont 36 múltam, tehát később már nem nagyon szültem volna. Nekem meg pont az jutott az eszembe, hogy fiatalon lehet, hogy sokkal lazábban fognám fel a dolgokat.Nem is tudom, mi lett volna a jó.
2010. dec. 27. 22:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!