Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyibe kerül mostanában egy...

Mennyibe kerül mostanában egy terhesség, és az alapvető babaholmik?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy milyen szükséges kiadások vannak egy babával kapcsolatban az első terhességi teszttől mondjuk az első évig? Úgy, hogy nem csak a legszükségesebb vizsgálatokra gondolunk például, és nem feltétlenül mindenből a legolcsóbbat vesszük.
2009. jan. 20. 21:37
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
61%
ahogy én számolom olyan 1 millió forint kb a 9 hónap és az első éve a manónak
2009. jan. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
67%
1 millio alatt nehéz meguszni
2009. jan. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
80%
ha semmid nincs , vagy ne kapsz mondjuk unokatesó rucijait, stb akkor simán veri a millát!Nekünk olyan 600ezerbe volt, így útlag összeadva, de mi zsákszámra kaptuk a ruhákat, kiságyat!Ez most lehet hogy soknak tűnik, de nem egyben kell kiadni, és ez sok apróság.Talán ami nagyobb az a babaágy, babakocsi, légzésfigyelő.Ruhákat úgy is folyamatosan hónapról hónapra fogod venni, mert máshogy nem érdemes!
2009. jan. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
20%
Egy millió??? Ne hülyéskedjünk már...
2009. jan. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
58%
miért szerinted??? doki, szülési lóvé, kiságy, autósülés, babahordozó, 1-2 babakocsi, légzésfigyelő, ultrahangok, down-kór szűrés, őssejt levétel soroljam még??? esetleg bölcső... ha nem tud szoptatni, akkor a tápszer... szerintem még több is.
2009. jan. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
77%

fél millió, de az nagyon max, és benne van a 60.000-res doki is.és nem a legolcsóbb cuccok.és minden,a légzésfigyelőtől a zoknikig.

na, persze, ha 200.000-res babakocsival kezdi az ember...

de ez is bőben megáll 100.000.alatt,hordozós meg minden.

2009. jan. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
67%
utolsó válaszó szerint miert nem egy millio?mi a legolcsobbakat vettük söt kaptuk,es nem usztuk meg alatta
2009. jan. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
62%

szerintem kedves kérdező az általános dolgokra gondolt.

persze,kiságy is van vonatos 120ezerért

ez a baj, már bocsánat, de ez a nagyzolás aztán szegény ember merjen babát vállalni, mikor az 1millióba kerül.

2009. jan. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
78%

már ne haragudj, de semmi nagyzolás nincs ebben az

összegben. majdnem 2 évről beszélgetünk. és ő azt kérdezte, hogy HA NEM MINDENBŐL A LEGOLCSÓBBAT VESZIK????? én vezetek 1 táblázatot képzeld a mamóval kapcsolatos "kiadásokról" és pontos összeget is tudok mondani, pedig 8 hónapos, még nincs 1 éves. de lesz az az összeg 1 milla ha tetszik, ha nem. ami rengetegnek tűnik, de nem egyszerre adod ki, mint ahogy azt előttem már valaki le is írta.

2009. jan. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
85%
A kérdező a 9 hónap plusz egy éves korig kérdezte, és ebbe beletartozik a baba kelngyéi mellett az összes gyógyszeren át a pelenkák, popsitörlők, orvos fizetése ha házhoz jön és még nagyon sok minden van 1 éves korig szóval simán van 1 millió de szerintem még több is. Még úgy is hogy nem a legmárkásabb cuccokat veszed és nem a legdrágább babakocsit és ágyat veszed...
2009. jan. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!