Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek ha olyan egyedül...

Mit tegyek ha olyan egyedül érzem magam? Megszületett a babám 4 honapos azota a barátaim is elmaradoztak, a férjem egész nap dolgozik a szüleim nem élnek.

Figyelt kérdés
Jo lenne ismerkedni Pécsi anyukákkal és esetleg együtt sétálni a babákkal,persze ha jobb idö lessz.Ha valakinek van kedve beszélgetni nagyon örülnék ha irna!
2009. jan. 27. 13:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%

szia. én már kértelek nemrég, hogy írj privát üzenetet. a válaszom mellett/alatt találsz egy olyat, hoyg "privát üzenet a válaszolónak". arra kattints rá, és írj!

pécsi vagyok.

2009. jan. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
52%
Szia! Nem pécsi vagyok, Pécs környéki. Nincs túl sok időm, sétálni sem tudunk együtt mert nem egy városban lakunk. Azért jó leszek?:)
2009. jan. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekünk bevált a baba-mama klub, nálunk olyan jól összejött a csapat, hogy az ottani gyerköcök + 1-2 hozott ismerős (összesen 8 gyerek) együtt jár oviba, azóta középsősök. Igaz Pécstől kb. 180 km-re lakunk, de ez akár nálatok is bejöhet.
2009. jan. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezzel én is így vagyok,erre a ke´rde´semet kitörölték...Igaz,én csak hasonlóan írtam ki..

Remélem szerencse´vel ársz..

nekem a la´nyom 1 éves.A szüleim 1000km re laknak,a fe´rjem egésznap dolgozik,barátnöm messze,mert elköltöztünk.

Nekem sincsen senkim...Ege´sznap egyedül a la´nyommal.

menjeek nagyokat se´tálni.Mi van,hogy 2 órát kinnt vagyunk.Jót tesz neked is és a babádnak is..

ha jó idö lesz,menjetek a játszótérre ott mindíg lehet ismerkedni.CSak ritka,hogy olyan gondolkoda´sú anyukval találkozol mint saját magad :(

Èn külföldön élek..

2009. jan. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hidd el irnék szivessen de nincs engedéjezve az privát email küldése a válaszolonak,legalábbis nem irta ki hogy privát email küldése,ezért nem irtam akkor sem és igy most sem tudok de te tudsz irni nekem ha gondolod,vagy engedéjezd az email küldést!
2009. jan. 27. 14:05
 6/13 anonim ***** válasza:
szia én heves megyében lakom, elég messze pécstöl:) de irj nyugodtan privát e-mailt, 30 hetes vagyok és a terhesség eleje ota itthon vagyok, én is unatkozom néha, elsö babám lesz.szivesen beszélgetek ha van kedved irj. mostanában ugysem vagyok tul fitt, gyorsan elfáradok. üdv.laila7
2009. jan. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Az elsö válaszolonak irtam!
2009. jan. 27. 14:06
 8/13 anonim ***** válasza:
első vagyok. ha minden igaz, most már tudsz emailt írni. várom!
2009. jan. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Miert irtok olyan szomoruan.ott a pici veletek.en is kulfoldon elek.ferjem egesz nap dolgozik.en egesznap a picivel.csaladommal csak interneten beszelek.vannak baratok,de amiota megszuletett a baba(4hos)azota meg nem talalkoztunk.mert egyszeruen nincs rajuk idom.meg nem is tudok nyugottan leulni es beszelgetni.nem mondom neha ram is jon a vagy,de a pici ha rammosolyog,nem kell senki mas.a baratok majd jonnek maguktol.es ne legyetek szomorujak.sok szep napot...
2009. jan. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Bocs, h a te kérdésed alatt keresek győri anyukákat! Van itt valaki Győrből? Írjon! Köszi
2009. jan. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!