Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kikészülök saját gyerekemtől,...

Kikészülök saját gyerekemtől, másnál is elszakadt már a cérna?

Figyelt kérdés

18 hónapos a kisfiam, de már nem bírok vele, vagy csak a fáradtság miatt kattantam be. Még áll a karácsonyfa, piszkálgatja gömböket, az izzót, eleinte már elmondtam, hogy ne nyúljon hozzá, mert forró, meleg, stb, az elején csak messziről nézegette a fát, ma már ott tart, hogy simán felmászna rá. Aztán felmászik egyedül ebbe a forgószékbe, szlalomozik a monitor felé, nem sok híja, hogy beverje kis fejét az asztalba. A lakásunk romhalmaz, tele játékokkal, már gyűlölöm összeszedni nap mint nap, és mindent visszatenni helyére.

A másik hogy már lassan két hónapja átköltöztettük a kisszobába - zökkenőmentes volt az egész ottalvás egészen eddig, a két rács már az első naptól fogva ki lett véve, ha úgy adódik, ki tudjon jönni, 3 nappal ezelőttig nem is volt semmi gond, ahogy letettem este, aludt egészen reggelig, átlag 7-kor kijött az ágyából.

Ott tartok, hogy 3 napja éjszakánként többször átjön hozzánk, ha közöttünk is alszik egy kicsit, akkor is olyan mint a sajtkukac, jobbra balra dobálja magát, rugdal minket a lábaival, hogy már kiszorított minket az ágy két szélére. Ha lenyugszik, átviszem, hogy saját ágyában aludjon tovább, akkor is nem telik el negyedóra, jött át sírva. A rácsot meg nem akarom visszatenni, mert próbáltam, annál inkább keserves sírásba kezdett.

Áááááá, nem is tudom, pocsék egy anya vagyok.

Egész nap szinte a gyereket igazítom helyre, rikácsolok neki, néha a kezére csapok, már amikor húszadszorra mondom neki, ne nyúljon a felmosó vizbe, felmosó vízével mossa meg kis arcát, jó hogy rácsapok a kezére! tiszta idegbeteg vagyok!!!


2011. jan. 2. 13:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

úgy látom sokan következetességre hívták fel a figyelmet

igen

biztos a kérdező anyuka is mindent megtesz, csak most hulla fáradt és betelt a pohár, ilyenkor baromi türelmesnek kell lenni

én is ma pl kialudtam maga, így egész nap a gyerekkel tudok nyugodtan foglakozni mutogatni, beszélgetni

ha fáradt ideges vagy

semmire nincs türelmed, nemhoyg 50x szólni a gyerekre

2011. jan. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Hűű.... :(

tanácsot adni nem tudok, mert a lányom még csak 11 hós. (a karácsonyfát azért ő is tépi). Viszont 18 hónapos lesz, amikor jön a kistesó.... Ez vár rám??? :S

(nem tudtam eddig, milyen egy másfél éves)


De nem vagy te rossz anya, és naná, hogy mindenki türelme véges. Pláne, hogy most ő is rosszalkodik (nem lehet, hogy keveset van kint, nem szaladgál, ezért túl sok az energiája). És éjjel meg ki sem tudod magad pihenni....

2011. jan. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Az én lányomba is démon bújt :(


Nekünk a fán saját gyártású papír karácsonyfa díszek vannak, minden más el van téve pont a tépés miatt. Hát ne tudjátok meg hogy néz ki :)


Ráadásul nálunk az a baj, hogy a férjem mindig mindenben a lányunk pártját fogja. Ha hisztizik akkor is én vagyok a rossz, mert Ő még csak baba.

Az hogy megrugdos, megtép, sőt a múltkor úgy torkon rúgott mikor hozzá hajoltam hogy összeestem (gondolom eltalálta a nyaki verőeret) utána megcsapkodtam a kezét amiért vernyákolt. Az apja meg engem vert el alaposan. Igaz először, de megmondta, hogy az ő kis hercegnőjére senki nem emelhet kezet :/


Hát nem tudom...majd ha 5 évesen a kést a hátába vágja az is jó lesz?

2011. jan. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

jajj drágám rossz anya????? ha az lennél eleve nem foglalkoztatna a dolog!

többet nem tudok én sem mondani mint az előttem írók! pihi pihi pihi türelem és vegyél erőt magadon FEGYELMEZZ !!!

sok erőt és kitartást!!!!!

2011. jan. 3. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!