Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi az őszinte véleményetek az...

Mi az őszinte véleményetek az abortuszról?

Figyelt kérdés
2011. jan. 6. 16:57
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/82 anonim ***** válasza:

Én ezt a módszert dolgoztam ki, ohgy a húgom jobban vigyázzon:

"Nagy a korkülömbség a húgom és köztem. Én most lettem anya 23 évesen, ő 13. Mikor hazamentünk látogatóba, ő kijelentette, hogy kell neki is egy gyerek mert ez olyan jó.

Kijelentette, hogy suli mellett simán megoldható. Anyukánk majdnem elájult. Nos én "kölcsönadtam" neki a lányom. otthon maradtunk hétköznap három napot. Egy szobában aludtunk, és éjjel neki kellett kelnie és tápszert készíteni a gyereknek, pelusozni. Reggel ment a suliba, délután röktön haza "babázni".

Két nap után sírt, hogy ezt nem bírja.

Persze ott áltam mellette, és segítettem neki egy kicsit, ha kellett.

Szerintem ezt minden tinivel el kéne próbálni. Most már teljesen más a véleménye. "

(Azért idézőjeles, mert egy kérdésre már ezt válaszoltam.)

2011. febr. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/82 A kérdező kommentje:
15:25! Meghatott, hogy "kölcsönadtad a babádat"! Szerintem szép dolog! Nekem sajnos rossz élményeim vannak a féltesóimmal s gyerkőceikkel. Amit ők csinálnak, nem féltés, hanem majmolódás. Fölvágnak a gyermekekkel. Mennyi idős a Kicsid? Ja, és gratulálok hozzá! :)
2011. febr. 1. 17:34
 53/82 bibliana válasza:
42%
Nekem egy hete volt. 2x jottem vissza elotte. Itt sirok most is, a pasim meg alszik meg be van ba@va es fuvezve. Nem is beszelunk rola. Mindenki megbanja. Az is aki ugy indult neki tuti megtartja, az is aki nem. Teljesen mindegy, tonkremesz. Elotte nem ertettem miert olyan nagy dolog ez, se nem mellette, se nem ellene voltam. Es tessek, most itt vagyok es megorulok. Soha ne tegyetek meg, ugy latszik nekem ez jutott, hogy mar csak megprobaljak mindenkit lebeszelni rola! Es ugy is fogok tenni! A legfontosabb: meg senki sem banta meg, hogy megtartotta, de szinte mindenki aki megtette:( ezzel mindent elmondtam.
2011. szept. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/82 anonim ***** válasza:
73%
Sajnálom!!Nem volt más megoldás? Gondolom, nem.Tényleg borzalmas lehet..soha nem szeretném átélni.Egyetlen dolog van, amikor képes lennék megtenni: ha valami fejlődési rendellenessége van, ha beteg lenne.Minden más esetben megtartanám!
2011. szept. 17. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/82 A kérdező kommentje:
:S
2011. szept. 18. 13:51
 56/82 A kérdező kommentje:
:(
2011. szept. 18. 13:52
 57/82 A kérdező kommentje:
:S
2011. szept. 18. 13:52
 58/82 bibliana válasza:
Ha nekem szolt a kerdes, akkor az a valaszom, hogy dehogynem!! Megtarthattam volna!! Beijedtem, hogy attol akitol mar megundorodtam es elhagytam, attol legyen gyerekem. Elso terhesseg, el sem akartam hinni. Amikor megtudta, azt mondta, tartsuk meg. Megeskudott a fia eletere (elozo kapcsolatbol), hogy befejezi ezt az eletmodot, fuvezes, ivas. Tudod mi lett? Meg aznap beszivott:(( Az erzes, hogy en a babammal nem voltam eleg arra, hogy akar egy napra abbahagyja, borzasztoan bantott:(( nem voltam eleg ertekes?? A Bebi sem?? Igy egyaltalan szerette volna?? Megerdemli egy ilyen alak, hogy szuljek neki?? Ilyen kerdesek kavarogtak bennem. De tudtam ez nem a gyerek hibaja. 2x mentem el es alltam fel az abortusztol. Mar szinte engedni sem akartak, azt mondtak akarom ezt a gyereket. Pedig tudatosan nem beszeltem hozza, nem simogattam a hasam, nem akartam tudomast venni rola. Es megis olyan boldog voltam! Oszinten?? Szegyelltem volna, hogy tole van. Undorito, tudom. Meg mindig undorodom ettol az alaktol, aki arra nem kepes, hogy legalabb atoleljen es kisirjam magam. De minden nap a haverokkal sziv es youtoub-ot nezeget es nevetgel. Es latni, hogy a halott gyereket sem gyaszolja. Csak nekem faj, hogy o mar nincs. Ha legalabb haragudna ram, vagy szomoru lenne. De semmi. Nem osztozik a gyaszban es azt mondja o nem hibas. Mert en tettem meg, o mondta, hogy tartsuk meg. De ezt edes kevesnek iteltem meg. Ettol fuggetlenul megszulhettem volna es nelkule is boldogok lehettunk volna. Ez a rohadt igazsag! Soha de soha ne tegyetek meg kerlek!!!! Inkabb adjatok nekem a nem kivant gyerekeket! Mi ertelme kulonben elnem??
2011. szept. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/82 A kérdező kommentje:
Hány hetesen vetetted el Őket?
2011. szept. 18. 19:46
 60/82 bibliana válasza:
7 es fel hetesen:((( 3 hetet vartam az abortusszal. Nem akartam!! Aztan az utolso napon is olyan szemet volt velem, hogy azt mondtam, en ettol az embertol nem akarok semmit es nem akarom, hogy barmilyen formaban meg az eletemben jelen legyen, marpedig, ha megtartom a gyereket, akkor kozom lesz hozza. Gyogyszeresen tortent es lattam a 2cm-es babamat, ami kijott:(( Soha nem fogom elfelejteni, egyszeruen tokeletes volt!!! Lattam a szemet! Ekkor dobbentem ra, hogy mekkora hatalma van egy nonek. Kepes vagyok arra, hogy eletet adjak es vegyek el. Olyan hatalom van a kezemben, mint egy Istennek es a rosszra hasznaltam. Soha nem lett volna szabad ennek megtortennie. Siman lelephettem volna a gyerekkel, kulfoldon elek es soha nem kellett volna viszontlatnom. Viszont egyet elmondhatok. Egy terhes no borzasztoan erzekeny es osszezavarodott. Higgye el nekem minden ferfi, aki szeretettel, turelemmel es kedvesseggel viszonyul ilyenkor egy nohoz, akiben eleve vannak anyai osztonok, siman megtartja a babat. Velem uvoltozott amikor eloszor megemlitettem, hogy nem akarom a gyereket, (az eletmodja es a gyavasagom miatt) ahelyett, hogy leult volna velem, megembereli magat es tamogat. Mikor sirtam es ketsegbe voltam esve, azt mondta, sosem erem el az exnoje szintjet es nem csoda, hogy azt exem is megszabadult tolem. Nagyon fajt. Ezek utan elvarta volna, hogy en boldogan szuljek neki. Boldogan kellett volna szulnom magamnak es ot figyelmen kivul hagyni. Engem sem akart az apam, nem is lattam soha. Anyam kuszkodott. Lett egy mostoham, aki alkoholista volt es sexualisan zaklatott. Gyuloltem gyereknek lenni. De felnottem es ugy elhetek, ahogyan akarok. De ehhez eletben kellett maradnom!
2011. szept. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!