Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt valami amit a párod a...

Volt valami amit a párod a baba érkezése elött megigért, aztán nem lett belőle semmi, és ezért mondjuk egy picit talán meg is bántad h neki szültél?

Figyelt kérdés
2011. jan. 6. 23:00
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Nem alkoholista! Nem minden nap iszik, és nem a sarki kisboltba tolakodik reggel a felesért....
2011. jan. 6. 23:40
 12/25 anonim ***** válasza:
23:11-es vagyok. A férjem kocsmában dolgozik... Neki van, amikor egy héten egyszer ott marad munka után iszogatni, de van, amikor hónapokig nem, úgyhogy ez nem vészes. Viszont meséli, hogy hány olyan fiatal férj/apuka van, aki azt mondja, hogy látta már fürdeni a gyerekét, minek siessen haza. A legtöbbnek kedves, csinos felesége van, nincs miért a kocsmába "menekülniük". Nagyon nem értem őket, de sajnos úgy látom, nem lehet megváltoztatni a kocsmázási szokást. Amikor a férjemnek van egy-egy ilyen estéje, én sem tudok neki mit magyarázni. De ugyanakkor ott vannak azok a pasik, akik otthon vannak, de pl egész este az internet, vagy a tv előtt ülnek, arra se mondanám, hogy sokkal jobb.
2011. jan. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
igen...Én is kocsmáros voltam, egy jó pár évig...igy valamilyen szinten tudhattam volna hogy nem fog megváltozni...De tudjátok...a remény hal meg utoljára.:S
2011. jan. 6. 23:50
 14/25 anonim ***** válasza:
Ja, és ezek a pasik törődnek a családjukkal, de leginkább csak anyagi téren. Csak úgy változhat meg, ha saját magától teszi, befolyásolni nagyon nehéz. Mi az első babáinkat elveszítettük, ez nagyon sokat változtatott a férjemen(és rajtam is). Szerintem, ha ez nem lett volna, ő sem sietne haza legtöbbször.
2011. jan. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy mer játszani a tűzzel.:( Tudja hogy tűrök és ha már besokalok és elmegyek ugyis visszajövök:(! Pont azért mert tudja hogy mit éltem át apa nélkül...
2011. jan. 6. 23:54
 16/25 A kérdező kommentje:
Az más kérdés hogy gyorsan "elkelnél", nem biztos hogy hozzá jönnék vissza...de szeretem...és ez nagyon nagy úr!:(
2011. jan. 6. 23:55
 17/25 anonim ***** válasza:

ha már erről beszéltek, én férjem hetente 3x-4x iszik 1 sört! :S hiába kérem hagyja abba, nem teszi! ráadásul utána autóval jön haza :S de mindemellett sokat törődik a fiával és "gyorsan iszik" 20 percet ha marad, tényleg csak beveri a sört és jön.

na ilyenkor mi van?

én mindig arra gondok milyen jó lenne ha azt a 20 percet inkább itthon a net előtt töltené tök józanul :D

2011. jan. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Hát, ez nem túl szép dolog tőle. Két teljesen ellentétes dolog jut eszembe: 1.azért akármit ne türj el; 2.a gyereked apjáért igyekezz mindent megtenni. Tanácsokat osztani persze könnyű...
2011. jan. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Annyit gondolkozok ezen. Lehet, hogy ez kell nekik, hogy megmutassák, ki az ÚR, és hogy ők "szabadok". Csak sosem lehet tudni, hogy ez megmarad-e egy-egy sörnek, vagy idővel folyamatos kocsmázás lesz belőle. Egyik ami eszembe szokott jutni, hogy amikor kicsik voltunk, apánk is eljárt iszogatni, és kellett kb 5-6 év, hogy rájöjjön, érdemesebb otthon töltenie az időt, és utána egyáltalán nem járt el. A másik pedig, hogy olyan sokan vannak azok is, akik először még a kocsma közelébe se mennek, mégis alkoholisták lesznek.
2011. jan. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Én mindent megteszek neki! Rengeteget kedveskedek, a sexbe olyat engedek amit eddig senkinek (monjduk jól is esik), meleg kajcsival, meleg lakásba, rengeteg szerettet várom! Már majdnem az ajtóba nekiesek, és ölelem, csókolom, h jaj de jó hogy itthon van, a kajcsit "felszolgálom", minden nap próbálok vmi meglepit kitalálni, kis üzenet, csoki, stb. Érdeklődök, milyen volt a napja... kommunikálok vele! Nem tudom mi más kelhet neki?? Megmondtam nem az a baj hogy egyszer egyszer kimarad, hanem az hogy mindig azt mondja jövök haza időbe, és hogy hétköznap teszi ezt! Mert az embernek kell a kikapcs...még akkor is ha 35 éves, (én 23...nekem talán jobban...) és rengeteget élt, és ment. De ne igy...:(((
2011. jan. 7. 00:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!