Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt valami amit a párod a...

Volt valami amit a párod a baba érkezése elött megigért, aztán nem lett belőle semmi, és ezért mondjuk egy picit talán meg is bántad h neki szültél?

Figyelt kérdés
2011. jan. 6. 23:00
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Nem bántam meg hogy szültem,egy gyereket nem lehet megbánni,akkora öröm-de reménykedtem benne,hogy jobb anyagi feltételeket tud majd teremteni nekünk,sajnos ez nem sikerült.Egyéb téren viszont pótolja ezt a hiányosságát(háztartási teendők,babagondozás),csak hát így nehéz.
2011. jan. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Én sem azt irtam hogy a babát megbántad e,hanem hogy neki szültél...
2011. jan. 6. 23:06
 3/25 anonim ***** válasza:
Megígérte, hogy ha terhes leszek, leszokik a cigiről. Aztán, hogy ha megszületik a baba, akkor szokik le. Utána meg csak mondta, hogy van egy kis lelkiismeret furdalása, hogy még mindig cigizik. De mindenkinek van valami hibája, inkább cigizzen, mint megcsaljon, stb... De ha ezt kérdezted, biztos valami komolyabb oka van.
2011. jan. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
23:11-es vagyok. Hát, néha elgondolkozok, mi lett volna, ha együtt maradok az előző barátommal, vagy ha összejövök azzal asráccal, aki bepróbálkozott mikor még csak jártunk a férjemmel. De a végén mindig azt gondolom, hogy biztos nem véletlenül alakult így, hogy összeházasodtunk. Az biztos, hogy nincs tökéletes férfi, és szerintem néha mindenki elbizonytalanodik.
2011. jan. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
51%
Bocs,nem annyira értem ezt a "neki szültél" kifejezést.Nálam nem álltak 6-an sorban akkortájt,hogy válogathassak h kinek szülök.Egy baba pedig tökmindegy hogy kitől van,mindenhogy csoda.Ha megbánom hogy neki szülök,megbánom magát a gyereket is,a kettő összefügg.Magyarázd el légyszíves h mire gondolsz,nem értem pontosan.
2011. jan. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

őszintén megmondom a fiam sokkal jobb apát érdemelne. és ha már itt tartunk én meg jobb férjet ;D


igen egyébként, sok mindent ígért, ritkán tartja a szavát. persze van jó tulajdonsága de ha lehetne egy kívánságom lehet jobb apát kérnék.

sajnos ez van :(

2011. jan. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Egy babát nem a férjének szüli a nő,hanem kettőjüknek!

Mit ígért a párdo,amit nem tortott meg? Ez sok mindent jelenthet.

2011. jan. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Miután végeztek a munkával, adminisztrálni kell. Az irodájuk sajnos közel van egy kocsámhoz, annyira közel hogy a kocsma az irodájuk.:( Nem szokott inni, megiszik 3 dl kólát jön haza. De van mikor bizony ott ragad, 4 5 sörre, és ez nagoyn idegesit! Azt mondta megváltozik, leszokik a cigiről, és a kocsmázásról...! De nem! És mikor marad akkor este 8 9 mire hazaér. Büdös cigi és sör szagú!

Sokszor elgondolkodok miért maradtam vele? Miért hittem neki? Imádom a hülye fejét, és a gyerekem egy percig nem bánom! Csak lehet menni kellett volna tovább...

2011. jan. 6. 23:29
 9/25 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem én apa nélkül nőttem fel. A gyerekemnek ezt nem kivánom! igy a megszoksz v megszöksz lehetőség közül a megszokokot "kell" választanom, ami nem esik nehezemre, csak egy kicsit másképp képzeltem el az életem:(!
2011. jan. 6. 23:32
 10/25 anonim ***** válasza:
Az alkoholisták nem válltoznak sajnos ennél már csak rosszabb lesz bár drukolok hogy ne igy legyen.
2011. jan. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!