Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány év hány évesen (hány év...

Hány év hány évesen (hány év házasság után) döntöttetek a gyerekvállalás mellett? Milyen végzettségetek volt, vagy lett közben? Saját házban/lakásban, vagy albérletben laktatok? Ha gondoljátok, leírhatjátok, hogy mi lett a keresztneve a babátoknak?

Figyelt kérdés
2011. febr. 3. 13:02
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
3 év házasság (előtte 3 év együttjárás) után született a kislányunk, aki most 7 hónapos. Én 24 vagyok, közgazdász diplomát szereztem, és pont dolgoztam is annyit, hogy kapjak GYEDet. Férjem 28 éves, 2 diplomás. Saját lakásban lakunk, amire hitelt vettünk fel és a Szocpolt is igénybe vettük -akkor még lehetett. Még legalább 2 babát tervezünk..:)
2011. febr. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
Mi hét éve éltünk együtt, mikor döntöttünk a gyerekválallás mellett, én 26 voltam, párom 33. Már terhesen esküdtünk meg. Úgy saját lakás, hogy jó nagy hitel van rajta. Nekem felsőfokú szakképesítés, de sz*rt se érek vele, férjemnek szakmunkásképző, de jobban keres, mint én. És a világ legszebb neve (számunkra) EMESE :-)
2011. febr. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
1,5 házasság után döntöttünk úgy, hogy jöhet a gyerek, nem kellett sokat várni rá, 2 hónap után terhes lettem. Akkor mindketten 28 évesek voltunk. Férjemnek főiskola, nekem egyetem a legmagasabb végzettségünk. Nem volt saját lakásunk a szüleinél laktunk, azóta külön.
2011. febr. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
67%

9 év együttélés után házasodtunk össze, van saját lakásunk is, de albérletben élünk (kétszer annyiért adjuk ki mint amennyiért béreljük) mindketten diplomások vagyunk, mindkettőnknek van középfokú angol nyelvvizsgája, mindkettőnknek van jól fizető állása.

Ezek nélkül nem is vállaltunk volna gyereket, mivel nem kívánunk szegénységben élni.

2011. febr. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
52%

Nekünk elég korán becsúszott a baba, de mindketten akartuk, mert nagyon egymásra találtunk a párommal. Esküvőt nem tervezünk, nem tartjuk fontosnak, szerintünk ha két ember összeköti az életét annak a legerősebb bizonyítéka a közös gyermek, nem a papír - ebben is egyetértünk.

Ő 30 éves, én 26 leszek mikor megszületik a kicsi.

Én még jelenleg egyetemista - halasztással levelezőre megyek vissza a kicsi születése után. A papa 2 diplomás, jelenleg munka mellett az egyik diplomája mesterkurzusát végzi. Nekem (örökségből vett) pici lakásom van Budán (25 nm.), amit kiadtunk és abból (azt kitoldva) bérlünk babakomfortos 2szobás lakást. Nekem van autóm is, amiért megdolgoztam + a másik részét 3 évig fizettem.

Most itt tartunk, baba még a pocakban:)

2011. febr. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:

Szia! Mikor megismerkedtünk én 20 a férjem 23 éves volt s 3 év együttjárás után házasodtunk össze.Majd rá 4 évre született meg a kisfiunk. Közben építkeztünk s

addig az én szüleimnél laktunk.Tehát van egy szép 120 négyzetméteres kertes házunk ahova sikerült beköltöznünk a kisfiunk születése előtt. Nagyon sokat dolgoztunk mindketten, de így csak 3 millió hitelünk van.Mikor a kisfiunk Máté született én 27 a férjem 30 éves volt, én diplomás közgazdász vagyok, ő karosszérialakatos szakmunkás. Ennek két és fél éve s most újra kisbabát várok, éppen ma vagyok 21 hetes terhes. :)

2011. febr. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:

Másfél év együttélés (1 hónap után költöztünk össze) után házasodtunk össze, rá 9 hónapra megfogant a babánk. Reményeim szerint épp a 3. évfordulónkon fog születni, most februárban. :)

Saját házunk van, szerencsére hitel mentes. Végzettség szempontjából a férjemnek szakmunkása van, most csinálja az érettségit. Nekem van egy diplomám, most csinálom a másodikat, csak a baba miatt halasztanom kellett. Majd szeptembertől folytatom.

Ja, én 24 vagyok, a férjem 34.

2011. febr. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
Én 32, férjem 27 volt, mikor megismerkedtünk. Rá 9 hónapra összeházasodtunk, akkor voltam 8 hetes terhes a kisfiúnkkal (aki most már 16 hónapos). Nekem főiskolai végzettségem van, férjemnek érettségije. Saját lakásunk van, de nemsokára nagyobb helyre költözünk, mert lassan gyarapszik a kis család.
2011. febr. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
49%

Férjem csak pár hónappal idősebb nálam. Szóval 33 évesen lettünk szülők. 5 éves kapcsolatból. Házasság utána :) a kicsim 15 hónapos volt, apuka szerette volna, nekem nem lényeg így megtettem érte.


Nekem főiskola és felsőfokú végzettségek, apukának technikumi végzettsége van.


Saját berendezett lakás, amire nagyon büszkék vagyunk. :) Mert semmit nem kaptunk, mindent a saját pénzünkből teremtettünk meg és hitelünk is kevés van már a lakásra. Nem 20 évnyi :D csak 7!

2011. febr. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%

Én 22 évesen szültem. a férjem is ennyi volt.


Ő szakmunkás végzettségű, én óvodapedagógusi főiskolai diplomával rendelkezem. Saját lakásban lakunk , 6év együtt járás és 1 év házasság után jött a baba.

2011. febr. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!