Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány év hány évesen (hány év...

Hány év hány évesen (hány év házasság után) döntöttetek a gyerekvállalás mellett? Milyen végzettségetek volt, vagy lett közben? Saját házban/lakásban, vagy albérletben laktatok? Ha gondoljátok, leírhatjátok, hogy mi lett a keresztneve a babátoknak?

Figyelt kérdés
2011. febr. 3. 13:02
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
7éve voltunk együtt mikor kiderült hogy jön a baba,mai napig nem vagyunk házasok,s nem tudom h leszünk e,nem ragaszkodunk hozzá. én 26vagyok,párom 32. én főikolai diplomával rendelkezem, párom szakmunkás(de abban nagyon jó)saját lakásban lakunk,egyszer nagyon szeretnénk egy családi házat mert mindketten ott nőttünk fel.2autónk van.hitelünk nincs.ha nem nagyon muszáj nem is vennénk fel.a fiunk nee Barnabás, 8,5hós
2011. febr. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
22 évesen, néhány havi együtt járás után lettem terhes. a párom nagyon örült a babának. Először albérletben laktunk, aztán 1 éves korára saját lakásunk lett. Még két gyerekünk született. Amikor a legkisebb 3 éves lett, elhagyott. Új párt találtam, aki apaként nevelte a gyerekeimet, mégis 6 év kellett ahhoz,hogy akkora legyen bennem a bizalom, hogy gyereket vállaljak vele. Nem bántam meg. Amúgy eredetileg érettségim volt, 3 gyerek mellett, kezdetben egyedülállóként szereztem diplomát.
2011. febr. 10. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
3 éve voltunk házasok, én 28.5 évesen szültem,a férjem 3 évvel idősebb nálam. Nekem lassan megvan a harmadik egyetemi diplomám, a férjemnek a szakmáján belül legmagasabb, főiskolai végzettsége van. Saját lakásban lakunk, a fundamentámból vettem, fizetek még hitelt, de nagyon kedvezményes. Tamarának hívják a kicsit.
2011. febr. 10. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

4 év együttjárás után 20 évessen szültem egy kislányt...majd 8 év után született még egy kiscsajszi..

érettségim van,,,nekik a családjával vállalkozásuk.

még terhes voltam a nagylánnyal akkor házasodtunk össze...először szülőknél laktunk majd albérlet és 5 éve saját lakás..( van rajta hitel)

2011. febr. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

Már 11 éve együtt voltunk a párommal, amikor 2008-ban megszületett a kisfiunk. Én akkor voltam 31, Ő 32. Májusban érkezik a tesója. Nem házasodtunk össze.

Nekem mérlegképes könyvelői végzettségem van, de bankban dolgoztam. Párom olajipariban végzett, a szakmában is dolgozik.

Saját családi házunk van, építkeztünk. Nyőgjük is a banki részleteket.

2011. febr. 10. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 kisnita ***** válasza:
52%
6 év után született meg a fiunk Dávid Csaba én 20 éves voltam a párom 28. Én kereskedő vagyok valamint kéz-és lábápoló műköröm építő, mindkét szakmámban dolgoztam már a terhesség előtt. A páromnak van egy csomó képesítése: informatikus, rendszergazda, kőműves, van középfokúja meg felsőfokúja. Egy nagykereskedésben dolgozik elvileg számlázó és rendszergazdának van felvéve, de fuvarba is kiküldik meg a raktárban is szokott lenni, szóval mindenes. De itthon csak rendszergazda :D Nem vagyunk házasok. Saját házban lakunk.
2011. febr. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%
8 év együttjárás után házasodtunk össze. Ezután 1 évvel született a kislányunk, Fruzsina (29 évesen). Mindkettőnknet két - két egyetemi diplomája van. Saját lakásban élünk és most várjuk a második babánkat....
2011. febr. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Hét év együttjárás, négy év együttélés után döntöttünk a baba mellett. Én 26 éves voltam, mikor szültem, párom 32. Férjem szakmunkás, nekem van egy főiskolai diplomám, egyetemi folyamatban. Saját házban lakunk, hitel is van rajta sajnos, de máshogy nem menne.:( Most várjuk a kistestvért, 28 leszek, mire megszületik.:)
2011. febr. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

3 hónap együttjárás után lettem babás! Tervezett volt, csak minden doki azt mondta, hogy nehezen fogok teherbe esni (saját gond, sőt még a páromnál is volt probléma) De első aktív hónapban sikerült :) Amúgy 4 éve ismertük egymást előtte! :)

Párom 31 volt én 26 mikor született a lányunk! :) Nekem főiskolai diplomám van, de mire 3 éves lesza lűnyunk, már lesz egy másik egyetemi is! :)

A párom szakmunkásba járt, de felsővezető ezzel a végzettségével egy magán cégnél!SÉ van saját vállalkozásunk is!Saját lakásunk nincs még, mert cég biztosít egyet!Íg ygyűjtünk, hogy ne hitelből legyen a saját :)Kocsi van!

Fanninak hívják a kislányunkat!

Bár én szülés előtt nem a szakmámban dolgoztam, mert amíg nme volt gyerkőc addog nem volt fontos, hogy (normál munkarendes állásom legyen) így vendéglátásban dolgoztam, nagyon jó keresettel!De 3 év után majd ha minden jól megy már a szakmámnak megfelelő állást kapok...Van egy ígéret!

2011. febr. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Párom 30, én 24 éves vagyok, jelenleg a II. harmadban vagyok. 2006 tavasza óta vagyunk egy pár, idén szerettünk volna házasodni, de a baba nem bírt addig várni. :) De nincs belőle probléma, az esküvő valószínű így is meg lesz tartva. Neki saját lakása van, örökség, annyi, hogy az apja ott él, mert beteges és néha alig bír járni, ráadásul egyedül is érzi magát. Így most vele lakunk, de már mindketten nagyon várják a kicsit. Nekem is van örökségem, 2 lakás is, de mindkettő közös a testvéremmel és ... Mindegy ez bonyolult helyzet.

Én az utolsókat rúgom az egyetemen. Páromnak 3 szakmája és már kitudja mennyi továbbképzése van, mindig tanul valamit. :)

Nevekkel még sehogyan sem állunk, gondolkodtunk rajta, de mindig el viccelődjük. Majd ha beindul a szülés biztos kitalálunk valamit.:)

2011. febr. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!