Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Huggies popsitörlős/ tápszeres...

Huggies popsitörlős/ tápszeres kérdés? Bővebben lent

Figyelt kérdés

-Huggies popsitörlőt használunk, de ma akartam venni a Dm be, és 1400 ról felment 1900 ft-ra a 4 csomagos. Ti hol veszitek, mennyiért, tudtok jelenleg akciót valahol?


-Fiam anyatejes, de mostanság elég sokszor már nem elég neki, ezért kap pótlást,mivel tartaléknak DM-es volt itthon, mert nem akartam a drágákat kidobálni, mert 3 hét alatt nem fogy el, így vettem ilyet. Most szeretnék neki normális ízűt venni, ti milyet használtok? 9 hós, tejpépet eszik, tehát nem kell HA-s tápszernek lennie.


Köszi a segítséget


2011. febr. 11. 21:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Én a rossmann-ban szoktam venni a 2-es kiszerelés 799 szokott lenni a 4-es 1299 vagy 1399 erre nem emlékszem pontosan mindig veszek mást is ilyenkor.
2011. febr. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi, de jó, hogy lehet máshol is jó áron kapni, mert kikerekedett rendesen a szemem, hogy 500 ft-al felment az ára, de lehet hogy a következő dm-es kuponfüzetbe lesz 25%-os akció,és előtte felvitték az árát :-).
2011. febr. 11. 21:51
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen lehet és az se biztos hogy így marad, azt hogy miért emelték fel azt nem tudom de remélem gyorsan újra a régi ár lesz, mert nagyon szeretem és annyiért nagyon is megérte.
2011. febr. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is a rossmannban szoktam venni, de a tescoban is szokott lenni akciózva, bár nem tudom, hogy mennyiért pontosan.
2011. febr. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Intersparban 1570,- forintért láttam.
2011. febr. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Tényleg az intersparban is olcsóbb szokott lenni, na meg a rossmann. Nemrég volt a pennyben is akció, 2db volt 550.- körül, az nagyon megérte.


Tápszert én is a rossmannban szoktam venni, mert ott volt a legolcsóbb.

2011. febr. 12. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tescoban vettem 2 hete 1499-ért 4 csomagot akciósan. Nem tudom, tart e még az akció.
2011. febr. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Interspárban vettem tegnap,4 cs.1399Ft.4 féle volt.
2011. febr. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
KÖszi, végigjártam ma a lidl, pennyt, ezekbe nincsen, a rossmannba szintén megemelték 1899-re. Holnap elmegyek az intersparba mert akkor bevásárolok belőle, remélem ott lesz. KÖszi
2011. febr. 12. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!