Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináltok, amikor 1 év...

Mit csináltok, amikor 1 év körüli gyerkőcötök hisztizik?

Figyelt kérdés
Már próbáltuk,hogy szépen szólunk,mindent elmagyarázunk ezerszer,volt,hogy annyira ordított és toporzékolt,hogy megmostuk (persze kíméletesen) hidegebb vízzel az arcát.
2011. febr. 11. 23:10
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

Szegény gyerekként nőttem fel és ha hiszed, ha nem, nem vágytam más drága játékára, mert én sokkal boldogabb voltam azoknál a gyerekeknél! Mindenem meg volt, aminek meg kellett lenni és nagyon szerető, összetartó családban BOLDOGAN éltem, márkás ruhák és drága ajándékok nélkül! Soha nem voltam irigy és elégedetlen!

Nem vagyok most szegény, de a gyerekemnek nem fogok venni 400 000 forintért játékot,akkor sem ha megtehetem és aszerint fogom nevelni , hogy nem a drága ruha, csak az ember aki benne van számít, a drága ruha az semmi. Te sajnos azt hiszed, hogy az a minden amit meglehet adni egy gyereknek, sőt a szegénység neked valami "kerülendő nyavalya" , nehogy egyszer elkapd ezt a nyavalyát mert akkor a Te nem tudsz majd mit kezdeni a helyzettel, összeomlasz és kicsúszik alólad a talaj!!

Olyan életszemléleted van mint egy 10 éves elkényeztetett gyereknek! Sajnállak érte! Talán soha nem ismerted az igazi örömet, azt ami a lelket melegíti, mivel te nem tudod mi az, így a gyerekeidnek sem tudod átadni..

2011. febr. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
És aki már pár évesen több 100 000-ért kap ajándékot és nincs határ annak mi lesz majd az életcélja felnőtt korában? Az én ismerősöm lánya pont ilyen, mindent megkapott gyerekként és 18 évesen az volt az életcélja, az új lakásában egy drága lakóparkban,amit a szülök vettek, hogy mindennap bulit rendezzen és segg részegre igya magát!A főiskolát el sem kezdte, mert úgy gondolta nem kell, úgyis meglesz mindene..
2011. febr. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Se engem, se a gyerekeimet nem kell sajnálnod. És ne minősíts egy olyan embert, aki két világszabadalommal a háta mögött gazdagodott meg és embereknek ad biztos megélhetést. Semmit nem tudsz rólam, de minősítesz. Fogalmad sincs az én nevelési hozzáállásomról, és a gyerekeim viselkedéséről. Akkor meg ne írj le hülyeségeket. Neveld úgy a gyerekedet ahogy akarod, de ne szólj bele az enyémbe. És ha gazdag felnőttként lépnek a felnőttkorba akkor mi van? Nem mindenki lesz attól rossz ember, csak akit rosszul nevelnek. Bár lehet hogy erről még nem hallottál. Majd viszik tovább amit most én csinálok. Nagy bűn...
2011. márc. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

Jaj csajok,ne veszekedjetek!!

Mindenkinek más a véleménye. Ha valaki megteheti,hogy drágább ajándékot vesz a csemetéinek,tegye belátása szerint.

Az én kisfiamnak is vannak 5-10ezres játékai és nem is nagyon édeklik. Bezzeg az üres műanyag flakon... Na az a sláger:)))

2011. márc. 2. 12:59
 25/26 anonim ***** válasza:

Milyen kis pöccös vagy! :-))))2 világszabadalom? Pfff...na persze, én meg Nobel díjat kaptam...hármat! :-D

Azt csinálsz amit akarsz, és én is, ezért ha akarom leírom a véleményem, tudod ez egy ilyen oldal..

2011. márc. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Írd le nyugodtan, ez valóban egy ilyen oldal. Nem is kell hogy elhidd amit leírtam, attól még ez így van. Attól hogy te nem hiszed el nem lesz jobb neked se rosszabb nekem. A kérdezőnek igaza van, bár nem tartozom a csajok közé.
2011. márc. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!