Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Erőltessem a délutáni szoptatá...

Erőltessem a délutáni szoptatást vagy adjak neki gyümölcsöt?

Figyelt kérdés

7 hós babám naponta 4x vagy 5x szopizik, éjszakai felébredéstől függően. Kb 10-12 napja (mióta megjött a mensim, ami azóta el is múlt) nem akar délután szopizni, de a gyümölcsöt elfogadja.

Egyébként délelőtt eszik kb 120 gramm gyümit, délben pedig szoptatás után 130-150 gramm főzeléket. Ha nem adok neki gyümit délután, akkor gyakorlatilag 12 és este 8 óra között nem eszik semmit :(

Próbáljam továbbra is erőltetni a délutáni szoptatást, ne adjak neki gyümit vagy hagyjam a fenébe a szopit és kapja azt amit szeretne?

Segítsetek lécci, teljesen tanácstalan vagyok :S


2009. febr. 11. 11:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem már nyugodtan adhatsz neki gyümölcsöt uzsonnára is. Így reggel és este fog már csak szopizni.

Az én babóm 7,5 hónapos, reggel szopi, délelőtt gyümi, délben főzelék, uzsonna és a vacsi még szopi, de lassan én is ki fogom váltani az uzsonnát is.

2009. febr. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi :)


Abszolut szopipárti vagyok, de nem látom értelmét annak, hogy erőltessem, ha egyszer nem szeretné

2009. febr. 11. 11:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem sem kell erőltetni: próbáld ki nyugodtan a gyümölcsöt. Van olyan baba, aki gond nélkül elválasztja magát fokozatosan. Ez a jobbik eset, mert a baba és a mama sem sínyli meg.Minden jót nektek!
2009. febr. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!