Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet hason altatni egy 1...

Lehet hason altatni egy 1 hónapos kisbabát?

Figyelt kérdés
Egy hónapos kisfiam eddig háton vagy az oldalán aludt, de rengeteget tekergőzik és nyöszörög. Ma délelőtt hasra fektettem, és olyan szépen elaludt, hogy öröm volt nézni. Lehet így fektetni egy ennyi idős kisbabát? Nem kell attól félni, hogy félrenyel vagy bukni fog? Van légzésfigyelőnk is.
2011. febr. 14. 14:52
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

16,5 hónaposan érdekes lenne, ha a halálozási statisztikákat rontanánk...

De legyél csak szemellenzős. Még véletlenül se vegye figyelembe senki a BABA IGÉNYEIT!!!

2011. febr. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
81%

Különben meg szégyelld magad te, kedves külföldön élő hiperszuper anyuka.

ÉN A GYEREKEM IGÉNYEIT FIGYELEMBE VETTEM, Ő HASON ÉREZTE JÓL MAGÁT MINDIG IS, HÁT ÍGY ALSZIK, ÉS NEM FOGOM ERŐSZAKKAL A HÁTÁN TARTANI, HOGY MÁRPEDIG ÍGY ALSZOL ÉS KÉSZ...

Nem viccből találták ki a légzésfigyelőt.

2011. febr. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
80%

Kedves külföldi...anyuka?


Kérlek aludjál egy hétig minden nap ugyanabban ez egy pozícióban a hátadon. Szólj a párodnak, hogy amennyiben oldalra vagy hasra fordulnál lökjön fel mert megszeged a szabályokat :)


Na hogy fogod érezni magad elzsibbadva és mindig ugyanúgy? :D


NEM TUDJÁK mitől van a bölcsőhalál. Csak mindig kitalálnak egy eszmét, hogy mitől lehet. De ha annyira netfüggő vagy, és a gúúúgli a barátunk akkor nézd már vissza, hogy évtizedenként változott az eszme.

2011. febr. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
0%
nem a te gyerekedrol volt szo hanem a kerdezo mindossze 1 honapos babajarol...a te dolgod hogy mit csinalsz es mikor nem is ebbe akarok en beleszolni...kulombseget kell tenni a kozt hogy mit szeretnek a babak es mi a jo nekik...a kerdesre valaszoltam es a kulonvelemeny nem igazan erdekel...kedves kerdezo konzultalj egy orvossal ha dilemmaba vagy majd o segit neked nem kell te feltetlenul Juliska meg Mariska utan csinalj semmit
2011. febr. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm, kedves utolsó, ez tetszett! :)))


Időnként megjelenik itt az oldalon egy-egy elvakult, aki még vééééletlenül sem tudja elképzelni, hogy egyes babáknak nem a hanyatt alvás a legkedvesebb időtöltésük.


Nem én vagyok az egyetlen, aki hason altatta a babáját a kezdetektől fogva, és még mindig él... ő is, meg a több millió másik baba is, aki szintén hason szeretett aludni.


Ja, és kedves külföldi anyuka! Én is hason alvó voltam világ életemben. Ugye 35 évesen már nem fenyeget a bölcsőhalál???

2011. febr. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Bakker, az enyém szerinted rögtön 16,5 hónaposan született??? Képzeld, nem. Volt ő is egy hónapos. Sőt, 4 napos is. Na azóta alszik hason.
2011. febr. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
0%
oszinten nagyon jol szorakozok azon hogy mennyire elborult az agyatok az idegtol...nem kell igy vedeni az igazat mert nem tamadok en senkit...ez az en es meg sok orvos velemenye de ez nem jelenti azt hogy mindenkinek e szerint kell cselekedni...a gunyolodassal nem lesztek se szebbek sem okosabbak akkor meg mi ertelme? ti efektiv vitatkozni akartok pedig nincs kivel es foleg nincs min!!! a ti gyereketek es a ti dontesetek...meg kell szokni hogy vannak emberek akik maskepp velekednek dolgokrol es ezt tiszteletben kell tartani
2011. febr. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Pont te írod, hogy tiszteletben kell tartani mások véleményét???

"a butasag meg nem mentseg"

"remelem nem a te babad fogja erositeni a halalozasi statisztikat"

"szegyelheted magad hogy van interneted es meg ennyit sem tudsz"


Ezeket az öreganyám írta???

2011. febr. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Már bánom, hogy egyáltalán reagáltam neked.


Az én gyerekem hason aludt mindig is, és én is hason alvó voltam világ életemben, és még mindketten élünk. Ahogy emberek milliói is élnek még, akik hason alszanak főleg. Te meg tarts csak erőszakkal nyugodtan a hátán a gyerekedet, sőt, amikor megtanul forogni ide-oda, akkor is menj oda hozzá éjszaka, és erőszakkal fordítsd át a hátára, nehogy megfulladjon.


Azért a szemellenződet levehetnéd egy kicsit...

2011. febr. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
1 éves a lányom és a születése óta hason alszik,már a kórházban is így feküdt és senki nem mondta hogy ez baj lenne,még a babkocsiban is átfordul.Nekem nincs légzésfigyelőm de nem is fontos én így nyugodtabb vagyok.
2011. febr. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!