Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kis közvéleménykutatás. Hány...

Kis közvéleménykutatás. Hány olyan anyuka van itt jelenleg az oldalon, aki hason altatta a babáját?

Figyelt kérdés

Mindig belebotlok egy pár olyan elvakult anyukába, aki mélységesen tiltakozik ez ellen, pedig itt vagyunk, élnek a babáink, annak ellenére, hogy hason aludtak mindig is.

Jómagam is hason alvó voltam világ életemben, és 16,5 hónapos kisfiam is.

Nem vitát kívánok nyitni, csak kíváncsi vagyok - és remélem, hogy egy kicsit jobban kinyitják a szemüket az elvakultak...

Szóval hason alvó babák anyukái, gyülekezzetek! :)


2011. febr. 15. 08:16
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
73%
Mindkét fiam hason aludt, már 1-2 hetes koruktól. Mindkettő nagyon jól alvó gyerek, és a mai napig inkább hason szeretnek aludni. 1 és 3 évesek.
2011. febr. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
63%
Kisfiam már a korházban is hason aludt most 10 hónapos még mindig ez a kedvenc pozitúrája:),de már oldalra átfordítja magát,majd vissza hasra!
2011. febr. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
67%
Lányom születése óta hason alszik, már 2 éves de ordít ha hátra van fordítva. Jött a védőnő okoskodni mikor még baba volt, hogy ezt így nem szabad, mondtam neki akkor próbálja meg hátra fordítani. Természetesen úgy ordított mint akit nyúznak, utána végre békén hagyott a hülye elméleteivel.
2011. febr. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
67%
(Utolsó vagyok, szintén külföldi erőletelés lett volna a hátrafektetés... Erről ennyit.)
2011. febr. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
45%
születésétől kezdve hason alszik a picim,kicsi korában a mózesben is hason aludt a babakocsiban. 9hós
2011. febr. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
45%
Az én kisfiam is hason alszik bár már 2 éves lesz és forgólodik minden felé de általában hason alszik,mert háton nem szeret!
2011. febr. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
64%

Bocs az OFF-ért...

Nem tudom, ki a búbánat tudta lepontozni ezeket a válaszokat. Valaki vagy nagyon unatkozik, vagy nagyon primitív...

2011. febr. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
45%
Nem sok dologtól féltem, de a bölcsőhaláltól rettegtem! Mégis, mikor láttam,hogy a babám teljesen egészséges,és szívesebben alszik hason,nem álltam ellent. 3 hetes kora óta alszik hason éjszakánként,nappal viszont háton. Szerintem nála az éjszakai hasra tétel beleszámít a fektetési rituáléba,a fürdetésen,sötétségen kívül ez is jelzi neki,hogy éjszaka van. Most fél éves, soha semmi baja nem volt ettől, sőt szép hosszút alszik mindig!
2011. febr. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
45%
Kislányom 8 hónapos, mindig is hason aludt Ő is!
2011. febr. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
45%
Nekem mind a két gyerekem hasfájós volt, ezért hason szerettek aludni. De nekem szigorúan ment alattuk a légzésfigyelő.
2011. febr. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!