Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kis közvéleménykutatás. Hány...

Kis közvéleménykutatás. Hány olyan anyuka van itt jelenleg az oldalon, aki hason altatta a babáját?

Figyelt kérdés

Mindig belebotlok egy pár olyan elvakult anyukába, aki mélységesen tiltakozik ez ellen, pedig itt vagyunk, élnek a babáink, annak ellenére, hogy hason aludtak mindig is.

Jómagam is hason alvó voltam világ életemben, és 16,5 hónapos kisfiam is.

Nem vitát kívánok nyitni, csak kíváncsi vagyok - és remélem, hogy egy kicsit jobban kinyitják a szemüket az elvakultak...

Szóval hason alvó babák anyukái, gyülekezzetek! :)


2011. febr. 15. 08:16
1 2 3 4 5
 41/41 A kérdező kommentje:

Köszi csajok a válaszokat mindenkinek! Ez nagyon-nagyon sok hason alvós babát jelent! :)))

Megnyugodtam, hogy nem én vagyok ilyen "elvetemült", hogy a babám igényeit vettem figyelembe, és ha egyszer hason szeret aludni, hát hagytam.

Köszönöm még egyszer mindenkinek! (Ja, és természetesen én felpontoztam mindenkit, gondolom a hátrafektetősök jöttek, és kifejezték nemtetszésüket...)

2011. febr. 16. 07:56
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!