Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Első babás vagyok, és tanácsta...

Első babás vagyok, és tanácstalan:-). Olyan babakádat válasszak amibe bele van építve a "babatartó" rész, vagy inkább olyat amiben külön bele kell rakni?

Figyelt kérdés
Érdekelnének a tapasztalatok. Mert eszembe jutott, hogy tök jó az a babkád amibe csak beleteszi az ember, és nem is kell tartani az újszülöttet, de gondolom hamar kinövi, és ha már ül, akkor nem zavarja? Mert ha kivehetős mellett döntök, akkor ugye az nem lesz útban.
2011. márc. 1. 11:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk is beletehetős volt, műanyag, de elég kemény volt és folyton lecsúszott róla a lányom. Ha egyszer majd a kistesó mellett döntünk ezek közül fogok választani, ezek felveszik a baba alakját:

[link]

[link]

[link]

2011. márc. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

[link]

Nekünk ilyen kádunk volt és imádtuk, mindkét kisfiamnál ezt használtuk, ennél jobbat nem lehet kitalálni, szerintem!

Elképzelni sem tudom, hogy hogyan lehet 1 kézzel tartani a kicsit, közben mosdatni, meg persze amilyen lüke vagyok, mindig elfelejtek vmit előkészíteni :)

Ezzel a káddal viszont nincs ilyen probléma, mert nagyon stabilan megtámasztja még az újszülött babát is, sehogy sem tud kifordulni belőle. Ha meg már tud ülni, akkor a másik oldalra beülhet.

A miénken alul volt 2 sín, ilyen: [link] így csak rá kellett rakni a nagykádra és fürdés után egyszerűen le lehet engedni a vizet, nem kell emelgetni a vízzel teli bazi nehéz kiskádat.

A nagyfiam is szerette, mindig együtt fürödtek a kicsivel, bemászott a kád alá és azt játszotta, hogy barlangfürdőben van :)))))

2011. márc. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Mi megvettük a beépített, babatartósat, de szerintem nem biztonságos, akkor is kell fogni a babát, ellenben nem szeretett a gyerek abban a pozícióban fürdeni, inkább hason rugdosódott volna. Így végül vettünk egy sima mezei kis kádat, na az tényleg bejött. Különben mikor már ül, akkor a nagy kádban fürdettük már őket (azóta született tesó is), így felesleges olyan hatalmas babakádat venni szerintem. Mi a legolcsóbb, legegyszerűbb mellett döntöttünk, és nem bántuk meg.
2011. márc. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem olyan van,hogy csak eg gömb van majdnem középen,így nem tud lecsúszni a baba,Egy macialakú szivacsra fektettem így nem kellett tartani egyáltalán.


[link]


Amikor meg már tud ülni akkor a másik irányból teszed bele,és tud játszani ,nem zavarja a beépített rész!

(csak halkan mondom,hogy állvánnyal együtt eladó is)

2011. márc. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!