Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek nagyon ciki, ha...

Szerintetek nagyon ciki, ha én a 6 hós babámmal nem igazán mozdulok ki, csak elég ritkán?

Figyelt kérdés
Férjem bevásárol, meg az ilyesmi dolgokat elintézi, ha meg mennem kell valahova, inkább egyedül megyek, és itthon hagyom, anyukám, vagy a férjem vigyáz rá. Más is van így? Csak azért kérdem, mert mikor elmegyek, csomószor látom, hogy mások a kisebb babájukkal is jönnek-mennek, és ilyenkor lelkiismeret-furdalásom van, hogy én csak akkor viszem, ha nagyon muszáj. Persze babakocsival szoktunk sétálni, csak mivel erdő mellett lakom, így sem igazán találkozunk emberekkel.
2011. márc. 3. 09:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Én ezt nem hívnám cikinek, de azért nem ártana, ha elvinnéd magaddal ide-oda. Később gondjaitok lehetnek majd abból, hogy fél az emberektől, idegenektől.
2011. márc. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
60%
13 hosomat sem viszem magammal sehova,csak ahova nagyon muszaly.
2011. márc. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

6 hetes a kisfiam és mindenhová magammal viszem.Bár én egyedül vagyok itthon vele,a férjem dolgozik,szülők nem igazán segítenek és így ha boltba megyek vagy postára akkor jön Ő is.

Szerintem is szoktasd hozzá az emberekhez,mert van egy ismerősöm akinek ha csak ránéznek a gyerekére egyből sírni kezd szegényke,pedig már 1 év körüli.

2011. márc. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
és nem árt neki a friss levegő. a testvéremnek is 6hós körüli a babája és soha nem viszi sétálni, ezáltal én sosem találkozom velük. pedig csak pár utcányira lakunk egymástól
2011. márc. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
83%

Nem értem hogy bírod, de tényleg.

megőrültem volna he nem mentünk volna állandóan mindefelé.

6 hónapos korában már a tengerpartot is megjártuk.

Mondjuk én egyedül vagyok itthon, a nagy iskolás, úszni is jár úgyhogy nem kérdés megyünk-e, de szeretek is menni

2011. márc. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha már így kérdezed, hát, nem mondom, hogy kimondottan ciki, de tudod, mennyire élvezik a gyerekek, ha "világot láthatnak"?


Mindkettőtöknek jobb lenne, sokkal jobban fog oldódni a gyerek később idegenek között, neked is könnyebb lesz, amikor jön a szeparációs szorongás, stb.


Miért nem viszed, félted valamitől?

2011. márc. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem fél az idegenektől, mert jönnek hozzánk elég sokan, meg a szomszédok is, stb., mondom, sétálni viszem, csak így ügyintézésre, bevásárlásra nem...
2011. márc. 3. 10:13
 8/16 anonim ***** válasza:
60%
lányom 7 hónapos, két hónappal született hamarabb. mi csak anyóshoz vagy a dokihoz vissdzük őt. (szüleimmel lakunk). ebben a járványos időszakban nem viszem közösségbe.
2011. márc. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Én 2 hetes kora óta mindenhova viszem magammal!
2011. márc. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Úgy csináld, ahogy neked kényelmes, de fontos az is hogy legyen kint, hogy erősödjön meg az immunrendszere. Kell hogy környezeti impulzusok érjék őt, de azért ebben az influenzás idpszakban nem baj ha nem viszed mindenféle hivatalba, gyógyszertárba, postára, mert ott megfordul mindenféle göthös beteg ember akiktől elkaphat mindenfélét.


Ha kicsit jobb lesz az idő akkor viszont kinyithatod előtte a világot :)

2011. márc. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!