Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek nagyon ciki, ha...

Szerintetek nagyon ciki, ha én a 6 hós babámmal nem igazán mozdulok ki, csak elég ritkán?

Figyelt kérdés
Férjem bevásárol, meg az ilyesmi dolgokat elintézi, ha meg mennem kell valahova, inkább egyedül megyek, és itthon hagyom, anyukám, vagy a férjem vigyáz rá. Más is van így? Csak azért kérdem, mert mikor elmegyek, csomószor látom, hogy mások a kisebb babájukkal is jönnek-mennek, és ilyenkor lelkiismeret-furdalásom van, hogy én csak akkor viszem, ha nagyon muszáj. Persze babakocsival szoktunk sétálni, csak mivel erdő mellett lakom, így sem igazán találkozunk emberekkel.
2011. márc. 3. 09:01
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Hangsúlyozom, levegőre minden nap kiviszem, még mínuszban is, csak boltba, postára, ilyen helyekre nem, leginkább kényelemből, hiszen van, aki elmenjen helyettem. Ilyen idős korban még nem igazán számít, hogy gyerektársaságban legyen, akkor meg ráérek, nem? Amúgy mosolygós, még a számára idegeneknek is elvan a kezében, szóval ilyen baj sincs, csak valahogy lemaradtnak érzem magam azokkal szemben, akik mindenhová viszik magukkal.
2011. márc. 3. 11:08
 12/16 anonim ***** válasza:

10.16-os vagyok. én nem érzem lemaradtnak magamat. írja itt anyuka hogy 6 hónaposan megjárták a tengerpartot. függ hogy a baba mikor született. mer tnem mindegy hogy mondjuk a most 7 hónapos koraszülött lányomat a mai influenzás időszakban hurcolom mindenhová, vagy nyáron amikor azért nincs olyan angy veszély. nyáron mi is visszük majd a Balcsira, de most kerülünk midnen közösséget. sétálni persze mi is járunk, de minek vigyem magammal ha akár nálad is a férjed bevásárol, vagy pl. nálunk mikor a szülőkkel lakunk így bármikor van felügyelet.


ne érezd magadat lemaradottnak!!!

2011. márc. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Mi voltuk, akik megjártuk tengerpartot, az elsővel meg 7 hónaposan az Alpok-ot.

Nincs ebben semm extrém.

De, ahogy írtam, nálunk nem akarom-nem akarom az otthonról kimozdulás kérdése, hanem legtöbbször muszáj is.

A koraszülött baba,természetesen más dolog.

2011. márc. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

előző

Van, hogy reggel 7 körül fel kell keltenem a kicsit, hogy a nagyot elvigyük suliba.

Az élet már csak ilyen, nem áll meg, főleg 2 vagy több gyerekkel.

2011. márc. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
83%
Nem hiszem, hogy olyan rossz lenne ez. Legalább nem kap el semmi betegséget. Igaz, nekem ikreim vannak, de mi is sétálunk, postára 1,5 évesen vittem őket először, de akkor is muszáj volt. Kisvárosban lakunk, embereket látnak, zenebölcsibe is 1,5 évesen mentünk. Tescot és társait elég sokáig nélkülük látogattuk, talán 4 hónaposan vittük őket először. Le lehet pontozni, de nem hiszem, hogy a bevásárló központok ilyen kicsiknek lennének kitalálva. Sokszor látom, hogy a szülők a kórházból hazahozott babát tolják a bevásárlókocsiban. Arról nem is beszélve, hogy nálunk a postán nyáron meg lehet fagyni, télen meg 40 fok van odabenn. Lassan 2 évesek a kisfiaim, de nem látják hátrányát, barátságosak, nem félnek senkitől.
2011. márc. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
NEM CIKI!!! Elöszőr is úgy csinálj mindent, ahogyan nektek a legjobb, ha Te így gondolod,akkor az a jó. Az én kisfiam amióta aktívabb lett utálja a babakocsis sétálást, tehát már egy csavargási lehetőség kilőve...:(, de a mikor a férjem itthon van visszük mindnehova, de persze most a beteges időszakokban nem, nehogy elkapjon valamit. Viszont a hideg ráz engem is, amikor szinte a párnapos babákat beviszik az áruházakba, de ez az én véleményem!
2011. márc. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!