Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » LÁZ! Mit csináljak? Miben...

LÁZ! Mit csináljak? Miben segíthetek neki?

Figyelt kérdés

19 hós a babám!Sosem volt beteg max kis orrfolyás.Most nagyon beteg:(!Ma kiderült mandula gyulladása van.Antibiotikumot kapott!3 napja lázas ma nagyon magas.Szinte egész nap 38 volt estére 39,5 de nem megy le kúppal sem!A vizes borogatást nem hagyja nagyon sír tőle.

Nagyon szenved a babám ettől a betegségtől nem tudja hova tenni most ezt a szitut:(!Enni is alig akar..


2011. márc. 4. 21:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
nurofent nem próbáltad neki?Mi nemrég jöttünk haza kórházból,a kislányomnak is 39,6 volt a láza nurofent adtak neki+vizes borogatás.Őis nagyon sirt,én is vele együtt,de ettől lement a láza.legalább 20 percig kell a borogatás is.Tereld el a figyelmét,én bekapcsoltam neki a zenét a telómon.Jobban van már a kicsi?
2011. márc. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!! Egész éjjel szinte nem ment le a láza,illetve 2ig biztosan nem!!

Fürdettük attól sem.Végül hideg vizet tettem egy tálba és abban pancsolhatott ez tetszett is neki:)!Aztán jobban érezte magát el is aludt.Éjjel többször néztem a kis fejét-homlokát nem volt már meleg:)!Reggelre hőemelkedése volt.Most már csak az van neki!!Enni viszont nem akart reggel csak keveset!!Délben már evett!Szerencsére az ivással nincs gond amúgy mert mindig sokat iszik.Este-éjjel is a szájába raktam mindig az itatót és ivott is!!

Ja a Nurofen és Panadol már nem ért semmit!Dokinő mondta kúpot adjak.Na nem mintha az jobb lett volna!Nagyon remélem az antibiotikumtól hamar rendbe jön szegénykém!Elég nyügi azért ma!!

2011. márc. 5. 12:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!