Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek, amikorbabuci...

Mit tegyek, amikorbabuci hajnalban pelenkázáskor oltári nagy hisztit rendezni? Mert nekünk kész rémálom és az egész házat felébreszti, amikor hajnalban felébred! Próbáltam hamarabb kelni hozzá, hogy ne kezdjen el sírni, de megelőzött.

Figyelt kérdés
2011. márc. 19. 08:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Egyébként mennyi idős,hogy ennyire kapálózik,hogy nem tudsz tőle pelusozni?
2011. márc. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Pont ezt akartam kérdezni,hogy mennyi idős a baba?
2011. márc. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
A fiam 10 hónapos. Az elején pelenkáztam éjjel amikor szopi közben kakilt. Azóta nincs éjszakai peluscsere. Pedig hidd el, rengeteget iszik. Este megissza a 250 ml tápszert, majd mivel központi fűtésünk van és iszonyat meleg éjjel min. 1 üveg teát vagy vizet. Reggelre tele van a pelus, jól meg van dagadva, de kibírja!
2011. márc. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Miért? mit gondolsz, azokat a gyerekeket , akik már nem esznek éjjel, átalusszák az éjszakát felkeltjük átpelusozni? hát nem! örülünk, hogy alszunk.
2011. márc. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!