Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » De Miért, Miért, Miért?...

De Miért, Miért, Miért? Elegem van, tehetlen, béna anya vagyok.

Figyelt kérdés
Kislánykám 9 hónapos,este 8-kor mint akit leütöttek csodálatosan elalszik.Nincs hiszti,nincs ringatás,beteszem a kiságyba,megfogom a kis kezét és 5 perc múlva alszik ÉJFÉLIG.Akkor iszik eg kis vizet és onnantól kezdve 20-30 percenként nyöszörög valamiért.Egy szobában alszunk,nincs több helyünk.Ezt 4 hónapos kora óta csinálja.3 hónapig bírtam is azt,hogy éjféltől ugráltam reggel 6-ig,de elfáradtam,így mikor éjfélkor megébred és szomjas,megitatom és magunk közzé veszem:((TUdom,hogy nem jó,de higgyétek el nagyon elfáradtam.Ez így működött is egy hónapig,de egy pár napja azt csinálja,hogy éjfélkor megébred,átveszem,alszik 1 órát és reggelig vergődik!!!!Egy percet nem tudunk aludni.Nagyon elfáradtam és tehetetlen vagyok.Nem fogzik és nem éhes(már próbáltam azt is,hogy adtam neki enni,de nem kérte).Az apját is sajnálom,mert az meg megy melózni másnap 12 órába.Lányok segítsetek,mert világgá megyek....:(
2011. márc. 22. 14:18
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Off: Miért nem fürdeted mindennap? Szerintem a melegvíz ellazít, megkönnyítheti az elalvást. Esetleg a délutáni 2. alvást valahogy majd el kellene hagynia, nálunk is sokáig 3-at aludt napközben, ezt az uzsi utánit viszonylag hamar elhagyta. Hát ha csak nyöszörög, nem biztos, hogy ugrani kellene hozzá. Nálunk is van, hogy felsír 1-2 másodpercre, de aztán alszik is tovább. Már megkeresi a cumit is alszik tovább. Én csak ha már tényleg sír, akkor kelnék fel hozzá. De nálunk nem lehet sokáig sírni hagyni, mert aztán nehezebb visszaaltatni. Én most este melléfekszem a nagyágyon, úgy alszik el, ha éjjel is ébred, ott altatom vissza. Már nem tudok az ágya mellett álni, 14 hós.
2011. márc. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
persze megszokásból ébred éjjel 20x....na ne. egyébként nem tudom ki volt az a szimpatikus aki végigpontozott, és ami nem tetszett azt lefelé...mindegy. gondolom nem a kédező. (amúgy 1. voltam).
2011. márc. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

Gratulálok a pontozónak:(((!Miért kell ez!Én tanácsot jöttem kérni,és nem szimpatikus ha valaki így viselkedik,mert én mindenki véleményére kíváncsi vagyok!!!!


Volt egy kérdés,hogy miért nem fürdetem minden nap?

Sajnos atópiás dermatitisze van és így ,úgy ahogy kordában tudom tartani.Mert a víz is nagyin szárítja a bőrét,és semmilyen olajat nem szabad rákenni,mert akkor totál kijön Neki!Így csak mosdókenőccsel fürdetem,meg Sanatopic krémmel bekenem.Nyáron minden nap fog fürdeni,mert persze megizzad,koszos lesz stb.,de nyáron nem is annyira veszélye az ekcémája,ez főleg hideg,nyírkos időben van.

Az éjszakánk érdekes volt.Éjfélkor ivott pár kortyot és 2-IG!!!!!!!!visszaaludt!Majd onnantól reggel fél 6 ig 4x ébredt.De nem vettem át magunkhoz!Viszont most meg alig állok a lábamon:(!

Na de majd csak megnő egyszer:D!!!!

2011. márc. 23. 14:06
 24/25 anonim ***** válasza:
Kitartás, nagyon ügyes vagy. Még pár nap és hidd el megfogja szokni. Utána végre tudsz, majd egy jót aludni.
2011. márc. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy:)!Köszönöm,hogy ilyen kedvesek vagytok!!!
2011. márc. 23. 16:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!