Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik márkájú bébiétel a...

Melyik márkájú bébiétel a legmegbízhatóbb? Kinek mi vált be?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 10. 08:52
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Nem kötekedésként írtam!!!Csak a szomszédos faluban van a gyár onnan tudom.Nekem még nincs szükségem rá mert még csak 2ésfél hós.Így az összetevőket sem tudom.
2011. ápr. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Akkor bocsi, csak már olyan sokszor vágtak vissza ezzel, hogy ugyanaz gyártja...

Általában azok írják ezt, akik csak kecskemétit vesznek, és azoknak célozzák, akik megveszik a Hippet! (ugyebár elég nagy különbség van a két termék árában...)

És eddig mindig ráhagytam, de most már nem bírtam magamban tartani a gondolataimat...

De bocsi mégegyszer a "kirohanásomért" :)

2011. ápr. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Az hogy ugyanaz gyártja, talán csak arra ad biztonságot, hogy nem kerül bele valamilyen káros anyag!

Nekem ez is megnyugtató, az összetevőket pedig külön néztem, ezért pl. a Hipp szilvát kapta nem pedig a Kecskemétit (abban van cukor).


Egyébként a kérdésre válaszolva az én babán Hipp-et és Kecskemétit kapott. Most 15 hónapos és mindent eszik amit mi. (kivéve még, magvan és aprómagvas gyümölcs)

2011. ápr. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Univer, Kecskeméti
2011. ápr. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Nálunk a Kecskeméti jött be.
2011. ápr. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Kecskeméti nagyon nem jött be sem nekem sem a lányomnak. Ő a Hemme-t szereti és az Univer-t.
2011. ápr. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Hamme..bocs
2011. ápr. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
bocs,hogy kötekedek,fentebb már válaszoltam normálisan a kérdésre,úgyhogy ez off.Én meg azon akadok ki,hogy nem ad a gyermekének olyan bébiételt,amiben cukor van,lásd kecskeméti,de ad granulátumos teát,ami tele van cukorral.Nekem kicsit ellentmondásos.És persze tisztelet a kivételnek(fiam csapvizet iszik
2011. ápr. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Én voltam a kirohanós kecskeméti ügyben, és köszönöm a tiszteletet, mert kivétel vagyok...

Nem kap a fiam granulátumos teát (vagy forralt vizet iszik, vagy szentkirályit)

Nem is értem honnan jött a következtetés, hogy esetleg azt kap???

2011. ápr. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!