Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Véleményetekre vagyok kíváncsi...

Véleményetekre vagyok kíváncsi! Együtt vagy külön alszotok-e a babával? Miért?

Figyelt kérdés

Előnye? Hátránya?

Az én lányom 15 hónapos, soha egy éjszakát nem aludt át, pedig már mindent kipróbáltunk (külön szobát is).

Este a nagyágyon alszik el és mindig átraktuk a saját ágyába, de 2-3 óra múlva felkel és addig nem alszik vissza amíg nem rakjuk közénk.

Sajnos most úgy alakult, hogy apának el kellett mennie messzire dolgozni és csak 2 hetente jár haza, így este nem szoktam visszarakni az ágyába, hanem velem alszik.

A védőnő szerint két módszer van: vagy majd ha nagyobb lesz akkor magától átszokik a saját ágyába, vagy nem veszem ki éjszaka hanem hagyom sírni(na én ezt nem tenném)

.

Szerintetek nem ártok vele hogy mindig velem alszik?


2011. ápr. 16. 09:12
1 2
 11/12 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
Nálunk hétvégén külön alszik a szobájában, csak enni viszem a mi ágyunkban. Hétköznap Apa kamionozik úgyhogy amikor 2-kor megébred már nem teszem vissza a kiságyba.
2011. ápr. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én együtt alszom a babámmal (5 hónapos) egy nagyon nagy franciaágyban, tehát annyira nem is együtt.

Apa nagyon horkol, ezért ő másik szobában:-)

Egyébként minden további nélkül elalszik a saját ágyában is (nappal csak ott alszik), de nekem kényelmesebb a szoptatás miatt, hogy még villanyt sem kell kapcsolnunk, ki sem kell emelnem, csak összebújunk, szopizik kicsit, aztán 10 perc múlva már alszik is megint (1szer ébred még éjjel).

2011. ápr. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!