Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek jól tettük?...

Szerintetek jól tettük? Anyósomnak felajánlottuk a gyest, hogy eltudjak menni dolgozni! Jó ötlet volt szerintetek?

Figyelt kérdés
Ő vigyáz majd rá míg én dolgozok,de ő kijelentette hogy anélkül nem válalja el.A ti anyukátok elvette volna?
2011. ápr. 18. 13:36
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
Sem az anyukám, sem az anyósom nem fogadná el a gyest, még akkor sem, ha mi ajánlanánk fel, nemhogy ő kérje... Nyilván, hogy ami költséggel jár a gyerek (pl. kaja), azt odaadnád valamilyen formában (bár a mi szüleink ezt sem fogadnák el), de azért szerintem ez furcsa... Lehet jobban járnál, ha bölcsibe/oviba íratnád.
2011. ápr. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
48%

A gyerektől veszi el, nem korrekt.

Te pedig nem dolgozhatsz annyit amennyit akarsz, mert gondolom a te neveden van.

Ennyi erővel bébiszittert is fogadhatnál.

Szerintem ez gáz......pénzért unokázik......

De gondolom csak így tudsz elmenni dolgozni.Akkor inkább írasd bölcsibe, és megmarad durván 30ezred havonta.

Legközelebb ha elviszi a játszóra, azt mondja 2000ft?

A gyerektől veszi el a pénzt nem tőled!

2011. ápr. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
100%
Számomra egyértelmű volt: VISSZA akar menni dolgozni, ezért átadja a GYEST. Ergo munkából jött el szülni, vagyis gyeden volt korábban.
2011. ápr. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:

Na, ez most megint egy anyósfikázó kérdés? Miért nem azt kérdezed, hogy a mi anyósunk elvette volna-e?


Nekem sem az anyukám, sem az anyósom nem fogadta volna el, pedig anyósom nagyon sokat segít (többet, mint az anyám).


Ettől függetlenül mi igyekszünk kompenzálni. Ha nektek nem volt más megoldás, akkor ezt le kell nyelni, és megköszönni neki, hogy vigyáz a kicsire, te meg elmehetsz dolgozni.


Vagy ha nem tetszik, adjátok bölcsibe. Ott biztos jobb lesz, mint a nagyival.

2011. ápr. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 A kérdező kommentje:
Legszivesebben én is itthon maradnék vele,csak hogy nagyon sok lett a hitelünk és már nem igazán tudjuk fizetni!ezért gondoltam azt,hogy elmegyek dolgozni!mikor először szóltam neki,hogy vigyázna rá nemet mondott,most hogy már neki fog jönni a pénz így elfogadta,hogy vigyázz rá!
2011. ápr. 18. 13:45
 16/39 anonim ***** válasza:
26%

annak aki azt írta hogy leírhatta volna a gyerek korát:

gyes a gyerek 2 éves korától van, ha nem tudod ne okoskodj!

2011. ápr. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:

13:39-es vagyok.

Azért nehéz kérdés, mert lehet, hogy még Ő is elmenne dolgozni, élné az életét, kisgyerek mellett ez nehéz...

Nálunk konkrétan nem vállalná ezt egyik mama sem, holott nem dolgoznak, mert ápolásin vannak otthon, nincsenek még 60 évesek, és az ápolt családtagok nem fekvőbetegek. Mégsincs már türelmük egy két éves gyerekhez. Így mi meghúzva a nadrágszíjat, bölcsi és munkahely híján nem is tudjuk megkérni őket erre. De nem is tenném jó szívvel.

2011. ápr. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
Nyilván nem jó kedvedből mész vissza dolgozni, ez a te döntésed. Ha a pénz része érdekel, anyukám biztosan nem venné el.
2011. ápr. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok,még annyit: ha az ő anyagi helyzete nem rossz, és tudja, hogy nektek meg éppen nagyon kell a pénz és nem jókedvedben mennél dolgozni, akkor nem túl szép elfogadni tőletek azt a kevés pénzt...
2011. ápr. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
Gyes a gyerek 0 éves korától is van azoknak akik nem jogosultak gyedre ezért nem volt számomra sem egyértelmű, mert aki szülés után egyből megy vissza dolgozni, az sem biztos hogy gyedet kap, ugyanis gyedre nemmindenki jogosult, és aki nem jogosult, az szülés után is gyest kap...
2011. ápr. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!