Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek jól tettük?...

Szerintetek jól tettük? Anyósomnak felajánlottuk a gyest, hogy eltudjak menni dolgozni! Jó ötlet volt szerintetek?

Figyelt kérdés
Ő vigyáz majd rá míg én dolgozok,de ő kijelentette hogy anélkül nem válalja el.A ti anyukátok elvette volna?
2011. ápr. 18. 13:36
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:

1343-as vagyok

nagyon felbosszantott ez a kérdés

mint már írtam ez most úgy jön ki hogy a nagymama elveszi a pénzt az unokájától(jó persze amíg ott van vannak kiadások, kajája, pelus de gondolom ezeket is te oldod meg)

sőt most írtad, hogy nem jöttök ki a pénzetekből, hitel, stb...

és akkor ő elveszi még azt is ami megjár, nemhogy élvezné az unokájával töltött időt, mert gondolom más dolga nincsen

2011. ápr. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim válasza:

Első vagyok, nem okoskodom, de nem mindenkinek jár gyed. Vagy ezt nem tudtad?


Mellesleg nálam mindkét nagyszülő csak a gyes miatt vállalná el a babát.

2011. ápr. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, félreértés volt, ne ezen agonizáljunk.
2011. ápr. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 A kérdező kommentje:
JAJ NEM AKARTAM KLIKKESEDÉST ELINDITANI,CSAK KIVÁNCSI VOLTAM A VÉLEMÉNYEKRE!AMÚGY MEG GYESEN VOLTAM MIÓTA MEGSZÜLETETT,2 ÉVES LESZ MÁJUSBA!CSAK ATTÓL FÉLEK,HOGY NEM FOGJA OLYAN JÓL ELLÁTNI MINT ÉN,UGYAN IS Ő IS CSAK ÉDESSÉGGEL TUDJA TÖMNI.AZT IS MONDJA HOGY MAJD Ő CSAK AKKOR FŐZ HA ITTHON LESZEK,KÖNYÖRGÖM AKKOR MIT FOG ENNI?MERT Ő NEM TUD FŐZNI A GYEREK MELLET!
2011. ápr. 18. 13:54
 25/39 anonim ***** válasza:

szerintem ne bántsd őt emiatt.

neki is volt van élete.

neki sem biztos, hogy ez volt álmai ne továbbja.

én is felajánlottam anyukámnak, sőt mivel munkanélküli, a tb-jének a felét is én fizetem, a másik felét húgom nyugdíjig. így ő most főállású nagymama, aki hol nálunk, hol a húgomnál van.

nem őt fizetem ki, és nem is gyerektől veszem el, hanem a létező legklasszabb bébiszittert alamizsnázom (lássuk be amit én adok neki az alamizsna)

szerintem így korrekt, neki most ez a munkája.

írták, hogy nincs bölcsi vidéken, sajnos ez nálunk is így van, tehát nekem szükségem van az anyámra. és hálás vagyok neki

nyilván nem hallottam a hangsúlyt, hogy milyen módon mondta, de szerintem is így korrekt.

2011. ápr. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:

ha te dolgozol, neked nem jár gyes!

ha a nagymama otthon marad a picivel, ő igényelheti. tehát hiába ajánljátok fel, vagy ő igényli és kapja vagy nincs. akkor meg miért ne igényelhetné?

25.000.- a gyes, ennyi elmegy egy hónapban a kajára, az utazásokra.

szerintem ez így jól van, ha anyósom meg tudná oldani, hogy a fiammal maradjon, én is mondanám neki, hogy igényelje

2011. ápr. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
sziasztok. arra nem gondoltak sokan a nagy felháborodásban, hogy elveszi a nagymama a gyest, hogy ha a kérdező nem 4-6 órában megy el dolgozni (és gondolom nem) akkor meg az állam veszi el a gyest. akkor már tényleg jobb ha az anyós nevére íratja át, így legalább kap belőle valamit a gyerek is.
2011. ápr. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 A kérdező kommentje:
Nagyon félek,hogy hogy fogja nélkülem bírni a babám nagyon anyás!De sajnos a pénz is kell!Majd megpróbálom úgy csinálni,hogy mindig legyen ebéd.Nem tudom mi lesz,de nagyon aggódom!
2011. ápr. 18. 14:02
 29/39 A kérdező kommentje:
8 órába fogok dolgozni 3 műszakba néha 12órázni kell!Bölcsi nincs nem tudok más megoldást!
2011. ápr. 18. 14:05
 30/39 anonim ***** válasza:

8-12 órában dolgozol, akkor ahogy már írtam, nem jár neked a gyes.

nem kell ezen felháborodni, nagymama igényleje nyugodtan, inkább ő kapja mint az állam zsebre tegye

2011. ápr. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!