Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha reggel nem hajlando megenni...

Ha reggel nem hajlando megenni a babam a tapszeret, akkor mit tegyek?

Figyelt kérdés
se tejpepet semmit nem fogad el,felborul a napi rendszerunk,es mar nem tudom mikor mit adjak neki?szoval semmmibol nem eszi meg az adagjat,akkor mit tegyek?mikor adjam a kovetkezo kajcsit?mert o soha nem sir hogy ehes...6 honapos
2009. márc. 4. 12:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
31%
NEm sértő senki számára, hiszen tény, hogy sajnos az az anyuka, aki nem tud szoptatni, /bár az állatvilágban sincs tápszer/ mindegy, szóval sajnos igen, nagyobb a fejük, ennyi. Nem tudom hogyan lehet ezt szebben leírni. Bocsánat. Azonkívül aki egy nyilvános helyre felrakja a véleményét, kérdését, gondolom oka van. Én érveltem miért írom amit írok. Te nem. MIndegy ez is. "mert te nem adnál neki" ne adj, lehet Te jobban tudod mi kell a babáknak, igazad lehet. De igazából én is felnőttem lisztlevesen. Aztán bablevesen. Az a nagy igazság, hogy egy gyermeknek nincs összehasonlítási alapja, ezért ha szeretetben van nevelve és gondos az édesanyja minden jó neki. Ez a nagy igazság. Lehet egyszerűnek tartasz és amellet hogy ez a véleményem én a is a legjobbat akarom a gyermekemnek, elolvasom mások véleményét és ki is akadok, de az is jó. Minden jó a gyermeknek, ha szeretik. Azt azért itt is ideírom, hogy azokat a homeopátiás cuccokat nem kellene eröltetni senkinek, mert egy rosszul kiválasztott bogyó halálos lehet és ez nem vicc.
2009. márc. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértésre jutottunk hamar azt hiszem:-) Igazat adok neked, a szeretet a legfontosabb, teljsen mindegy, ki mit tud és akar adni a gyerkőcnek ételként! és a homeós izéknek én sem vagyok híve! Mi is felnőttünk nélküle, nekünk is kijött a fogunk anélkül!na de ez megint egy másik témakör. A kérdésre válaszolva én azt mondom, hogy minél több gyümölcs, zöldség, főzelék, husika és nem lesz gond, nem baj, ha nem adsz neki tápszert. Ne erőltess neki semmit, mert utálni fogja az étkezéseket, és az a legrosszabb hosszú távon!
2009. márc. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
probaltunk mar sokmindent ,de egyszeruen semmibol nem eszik meg egy adagot.pl,fozi,tejpep,gyumi,anyatejet nem adokmar neki ,mert nem hizott tole,inkabb tapszert kap a vedono tanacsara...mikor mar jon a kaja ido tiszta gyomor idegem van,hogy most vajon mennyit eszik...
2009. márc. 4. 18:30
 14/14 anonim ***** válasza:
Na akkor még egy válasz... én a nehéz időszakban felmegyek a youtube-ra és nézek neki valami jó babazenét, pl. süsü, icipici lencsilány... és miközben nézzük, hallgatjuk, megy az evés is... anya is baba is megnyukszik :O)és ha már nem szoptatsz, de nem is tudom hogy tanácsolhatott ilyet a védőnő, adj a babádnak bármit is, ne érezze hogy ideges vagy, az nem jó... és vizzel itasd közben...
2009. márc. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!