Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek kis korkülömbséggel...

Akinek kis korkülömbséggel született a tesó, tényleg könnyebb volt a szülés?

Figyelt kérdés
16 hónap lesz babáim között.
2011. ápr. 23. 10:00
 1/5 anonim ***** válasza:

A kisfiam 17 hónapos volt amikor megszületett a tesó. Az első szülés több mint 24 óra volt. A tolófájásoktól a megszületésig is több óra telt el. Már a császáron gondolkodtak. Pedig szedtem mindenféle bogyókat még szülés alatt is, és ittam a málnalevél teát. A második szülés: 1 óra 40 perc alatt megszületett a kislányom! Rohadtul fájt. Ordítottam a kitoláskor. Az első szülésnél egy hangom nem volt. Mégis a másodikra emlékszem vissza szivesebben, mert gyors volt, tudtam koncentrálni teljesen ott tudtam lenni agyilag. Azt mondják a második gyorsabb, megvan a "kitaposott út" :o)) Nálam ez tényleg bejött.

Jó egészséget nektek! Könnyű gyors szülést kívánok! Kitartást, erőt, türelmet, mert arra nagy szükséged lesz. Én most BACH virágesszenciát iszogatok, mert már kezdek bedilizni. :o)

Üdv Zsu ( egy 30 hós kisfiú és egy 13 hós kislány anyukája)

2011. ápr. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi Zsu, hogy leírtad a tapasztalataidat :), jó babázást neked!
2011. ápr. 23. 10:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem 18 hó van a gyerkőceim között,az első gyerköcömnél 3 órát vajudtam a másodikkal csak 1 óra 45 percet és sokkal könnyebb volt,fájni sem fájt annyira ,pedig nagyobb volt.A harmadik babám pont 7 évre született a második után,időben ugyanannyi volt mint az első és súlyuk is egyforma volt, mégis sokkal nehezebben bújt ki és sokkal jobban fájt is.
2011. ápr. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A gyerekek között 18 hónap volt a különbség és 1.30. alatt meg is volt a pici.Bár ő nagy baba lett 4010g még alányom csak 3360 volt.A kitolási szakasz nehezebb volt de ennyi.
2011. ápr. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

21 hó van a gyerekek között. LÁnyom 4 óra alatt született, minden percére szívesen emlékszem.

Az ikerfiaim is természetes úton születtek, 2 óra alatt, 3 perc különbséggel. Az első baba be volt fordulva, a második faros volt, de mivel már nem első szülésem volt, közölték meg kell tudnom szülni őket. Sikerült, faros babám a nagykönyv szerint jött, kéz a test mellett, stb.

Mégsincs jó érzésem az ikerszüléssel kapcsolatban. Nem volt könnyebb, sőt sokkal jobban fájt, annyi volt a pozitívum, hogy gyorsabb volt.

2011. ápr. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!