Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babakocsi kérdés. Válasszatok,...

Babakocsi kérdés. Válasszatok, és indokoljatok, melyiket vennétek?

Figyelt kérdés
[link] [link] Php? T_id=80108 A Quatro-t újan, a másikat használtan venném,16ezerért.
2011. máj. 2. 13:23
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
A másodikat de csak azért mert jobban tetszik!!!
2011. máj. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Én az elsőt választanám.Nekünk is top rider sportkocsink volt(már kinőtte a lányom).Nem pont ez a fajta,de a tolókar ilyen.Nagyon kényelmes volt nekem.Elnyűhetetlen babakocsi,többszörös súllyal megpakolva is tökéletesen tudtam irányítani.Lányom jókat aludt benne.

Úgyhogy én a márka miatt választanám az elsőt.A másodikat nem ismerem egyáltalán.

2011. máj. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Egyiket sem ismerem közelebbről, de nekem is a második tetszik jobban. Ismerősömnek van háromkerekűje, nagyon szuper, és ő is nagyon meg van vele elégedve.
2011. máj. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Ha egyiket sem ajánlanátok,akkor ajánljatok valami mást! Még nincs eldöntve! Köszönöm mindenkinek aki válaszolt!
2011. máj. 2. 14:03
 15/25 A kérdező kommentje:
Átfordítható tolókarral tudtok valamilyet ajánlani?
2011. máj. 2. 14:04
 16/25 anonim ***** válasza:
Ez átfordítható tolókaros [link]
2011. máj. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

A másodikat választanám. A tolókar miatt, és a 3 kerekű kocsikat nagyon könnyű irányítani.

De ha ajánlhatok egyet, nekünk ilyen van és nagyon szeretjük! Igaz, hogy nem átfordítható a tolókar, de szuper kocsi!

[link]

2011. máj. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Tetszik a hauck, de összecsukva nekem elég nagy. A Quatro (második kocsi) nagyon picire csukódik, sajna ez a legfőbb szempont nálunk. Most megint elbizonytalanodtam, hogy a 3 kerekűek instabilok...Biztos megőrülnék, ha egy kanyarban fölborítanám a babámat... Már hónapok óta nézem a babakocsikat, és egyszerűen még mindig nem tudom milyet vegyek. Általában maradt a végére 2, amiből...oké, mostmár választok, eldöntöm melyik legyen... És látjátok, még mindig itt tartok. Persze nehezíti a helyzetet, hogy nem tudom őket megnézni élőben, mert a Brendonban nem kapni egyiket sem, amit eddig kinéztem, a másik 2 helyi bababoltban sincs olyan ami tetszik...Na mindegy, azért még várom a válaszokat, és köszi mindenkinek!
2011. máj. 3. 06:26
 19/25 anonim ***** válasza:

Szia!

Dettó úgy vagyok, mint te... A férjem már hülyét kap tőlem, már azt se tudja, melyik babakocsi hogy néz ki, csak röpködnek a számból a nevek: Baby Desígn Point Mark, Quinny Zapp, Espiro Magic stb... Fontos hogy kicsi legyen összecsukva (baromi pici csomitartó), de állítható legyen a háttámla és a lábtartó!

A Quatro nagyon megtetszett, majdnem meg is vettem, de nézd csak:

[link]

Nem tudom neked a lábtartó állíthatósága mennyire fontos, de hiába van ez a leírásban, mégsem olyan...

Én még most sem tudom milyen legyen, de holnap megyünk megnézni Espirot (ha van), meg a fent említetteket, Meg a Brendonba is (Hauck Malibu és Citi), ha gondolod megírom melyik milyen volt!

2011. máj. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Na a fenébe... tudtam hogy most fog jönni valami nagyon fontos infó,ami segíthetne a választásban... De mostmár mindegy, megrendeltem a Quatrot, pirosban, holnap meg is jön. Az én párom is eleinte még "szakmai" szemmel nézte őket, hogy melyik stabilabb, melyiknek jobb a felépítése, melyik bírja szerinte tovább...stb., de az utóbbi időben már csak azt mondja, hogy szép, jó, én döntsem el... Ugyanúgy vagyok tényleg én is, mint Te. Csak úgy záporoznak nap mint nap az új márkák:Espiro , Hauck, Top Rider, Quatro. Végül a Quatrot választottam. Jó lett volna az állítható lábtartó, de nem a legfontosabb. Fontos az összecsukott méret(ami egyébként állítólag nem jó, amit a leírásban látsz, én telefonon lemérettem az eladóval, a pontos méretek:80x51x30 cm. Nem mindegy, de még így is jó), a dönthetőség,meg persze az is, hogy szép legyen. A mostani Bergon kocsinkat használtan kaptuk ajándékba, gyönyörű, megkímélt állapotban, csak nem csajos, nem színes, szürke...ezért is akartam valami szépet. És ez a Quatro nagyon szép. Egy hasonlóba már "bele is próbáltam" a pici lánykámat, édes volt, még elveszik benne, de majd belenő. Ez amúgy a bertoni omega volt, deaz nem tetszik annyira, mint a Quatro. Húúú...hosszú lett, de azért várom majd a tapasztalataidat!
2011. máj. 3. 19:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!