Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babakocsi kérdés. Válasszatok,...

Babakocsi kérdés. Válasszatok, és indokoljatok, melyiket vennétek?

Figyelt kérdés
[link] [link] Php? T_id=80108 A Quatro-t újan, a másikat használtan venném,16ezerért.
2011. máj. 2. 13:23
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Hú, d3e jó hogy én nem vettem meg!

A méret nálunk első, és sajnos amit megadtál az már nagynak számít nekem... Az majdnem akkora mint a Malibu. Na, arra még rosszat nem mondott senki!

Holnap írok mi volt!

Majd te is légy szíves, hogy milyen a Quatro!

2011. máj. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
MOst nincs időm írni, csak röviden annyit, hogy gyönyörű, mérete is okés, ha a kerekeket levesszük, még kisebb helyet foglal. Már mentünk is vele, naggyon jó!! Azért még írj Te is!
2011. máj. 5. 12:03
 23/25 anonim ***** válasza:

Szia!

Örülök, hogy akkor jól sült el!

Én is találtam egy jót! Bertoni Omega 3, sokat írnak róla mostanában, a Quinny Zapp-ra hajaz, de nagyon, annyi a különbség, hogy a háttámla állítható ennél. Jó tágas, kényelmes a picimnek, jól irányítható, stabil.

[link]

Lányom van, így lilát rendeltünk, de nincs készleten, úgyhogy várnunk kell. A Malibu nagyon jó, de nekem nagy...

2011. máj. 6. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
A Bertonit mi is néztük, ez volt az a kocsi, amibe bele is próbáltam a babámat, és igazából tetszett, csak olyan kicsi a csomagtartója, meg olyan kis vékonykának tűnt. És ami még fontos volt, hogy a tolókar ennél külön álló, a Quatronál pedig egyben van. Nekem is a lila tetszett volna, de itt nálunk sem volt, sőt, azt mondták, a gyártónál sincs, most kezdik majd legyártani. Ja, és a Quatro olcsóbb is-legalábbis ahol én vettem, jó mondjuk nem az a néhány ezer forint volt a lényeg. És hála stennek, nem csalódtam, mert ugye kissé azért féltem, hogy látatlanban rendeltem, de még majdnem az elvárásaimat felül is múlta! Van benne egy téliesítő betét is, ami olyan jó puha párnázott, de azt ki is lehet venni, nyárra, amikor meleg van. Stabil, jól fordul, nagy bevásárlókosár, szóval minden benne van, ami nekem kellett. De örülök, hogy Te is megtaláltad a Nektek való babakocsit! Használjátok egészséggel, és jó utat az új kocsihoz :-)))
2011. máj. 6. 11:09
 25/25 anonim ***** válasza:

Viszont kívánom!

És köszönöm a részletes beszámolót! Sok örömet hozzá!

Szia!

2011. máj. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!