Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan "neveljem ki" másfél...

Hogyan "neveljem ki" másfél éves lányomból a hisztit?

Figyelt kérdés
Nagyon akaratos, mondjuk volt kire ütnie. De ha valamire azt mondom hogy nem szabad, akkor visít, és földhöz veri magát. Legyünk akár itthon, bankban, boltban, utcán, bárhol. Csak az a módszer van ez ellen, hogy ráhagyom, hadd vergődje ki magát, és majd idővel rájön, hogy úgysem ér el vele semmit? Vagy van valami más praktika is? Tegnap délután itthon hagytam hogy kivergődje magát, kb 10 percbe telt, míg abbahagyta, lenyugodott, és ment apához ölelkezni (nem hozzám jött). Én ezt nem tartom túl hosszú időnek, mármint a 10 percet. Jó esélyem van, hogy hamar kinőné ezt a viselkedést? Valamit muszály tennem, mert így nem lehet kimozdulni vele. Ráadásul ősszel bölcsibe megy. Köszi a válaszokat.
2011. máj. 4. 16:38
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok. véletlenül küldtem el a választ.


azt akartam írni, hogy após nem érti meg, hogy elvből nem kap a 14 hónapos gyerekem mindenféle cukros nasit, meg a babakocsiban nem etetem, ne szokjon hozzá ilyenekhez ilyen korán.

2011. máj. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!