Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most kezdünk játszótérre...

Most kezdünk játszótérre járni egyéves kisfiammal. Ellátnátok jó tanácsokkal, hogy mire figyeljek?

Figyelt kérdés
Kezdő Anyuka vagyok :)
2011. máj. 10. 21:42
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Nálam az alábbiak vannak mindig: vizek (kicsinek nagynak és nekem), nasi, naptej, kalapok, pelenkák, popsitörlő, pénz, telefon, zacskó (esetleges kakis pelusnak).
2011. máj. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Mi ha játszótérre megyünk vagy sétálni ezek a dolgok vannak nálunk.


-egy kis rágcsálni való (keksz vagy kuki), gyümölcs, desszert

-inni való neki és nekem, ami szénsavmentes ásványvíz

-0,5l sima csapvíz (pl.kézmosásra), naptej, aloe first (pl.sebre, leégésre), sebtapasz

-pelenka, popsikrém, pelenkázó alátét, popsitörlő

-kis pléd, textilpelenka (pl. hintába)

-váltóruha, kardigán, kalapka

-homokozójáték


15 hónapos a lányom és általában babakocsival megyünk a játszótérre, és ezek a dolgok simán beleférnek a babkocsi kosarába.

2011. máj. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
*babakocsi
2011. máj. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Én falun lakom, a mi játszóterünk nem olyan zsúfolt. Ezért nálam mindig van egy nagy darab rongy, hogy a reggeli harmatot, éjszakai esőt le tudjam törölni a hintáról, csúszdáról. Ha még előttünk nem használta senki.
2011. máj. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

ha már ennyi mindent leírtak akkor azért a babát ne felejtsd otthon a sok cucc mellet :-D


nekem két jó tanácsom van csak :

1 ne engedd h homokot vagy kavicsot egyen (sajna a macskák és egyéb állatok is bejárnak hiába nem lehet nekik .-(((


2 hagyd h próbálgassa az erejét szal ha mászni akar a mászókára ne tiltsd el de állj mellette ha segítség kell

had menjen szabadon a kerítésen belül (persze a veszélyekre hívd fel a figyelmét)


és ne feledd a játszó a gyereknek van és nem az anyukáknak :-P

2011. máj. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
utolsó, a trécselésre céloztál? :)))
2011. máj. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Hűűűű! Köszi a sok választ! :)

Én is elég gondos,alapos vagyok,de azért írtatok néhány újdonságot is,amire nem voltam felkészülve! Eddig is bőrönddel mentem mindenhová,mi lesz ezután... ? :)

2011. máj. 13. 12:57
 18/23 A kérdező kommentje:

Ja,az lemaradt,hogy a babakocsiba tényleg elég nehéz beültetni a fiam,amikor már menni szeretnék.

Homokozni még nem mertünk,de tudom,hogy tovább nem halogathatom... Hogy oldjátok meg,hogy a cipője ne legyen csupa homok? A drága cipőt sajnálnám tönkretenni belül. Ha meg mezítlábazik,utána piszkos lábra nem jó a zokni meg a cipő. Komplett lábmosás + váltózokni?

2011. máj. 13. 13:03
 19/23 anonim ***** válasza:
9.21 esnek üzenem, hogy nem paltóskocsival járok a játszótérre, hanem hátizsákkal meg babakocsival.
2011. máj. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Mi olyan ruhában és cipőben megyünk a játszótérre vagy csak ki az udvarra játszani, amit nem sajnálok, itthoni cipő+ruha, így nincs gond, ha összekeni.
2011. máj. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!