Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most kezdünk játszótérre...

Most kezdünk játszótérre járni egyéves kisfiammal. Ellátnátok jó tanácsokkal, hogy mire figyeljek?

Figyelt kérdés
Kezdő Anyuka vagyok :)
2011. máj. 10. 21:42
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
A ruha oké,de itthon én nem adok rá cipőt a lakásban,és mivel most tanul járni,nem mindegy,hogy milyen cipőben álldogál,sétál a játszótéren.
2011. máj. 13. 14:15
 22/23 anonim ***** válasza:

utolsó, a trécselésre céloztál? :)))

igen arra is .-)))


ami meg a cipőt illeti nyáron melegben nincs is jobb mint meztelen lábbal a homokot túrni .-))) vagy a gyöngy kavicson sétálni próbáld ki!! (lábradírnak sem rossz .-P


könnyű kocsi kell és ha menni akar akkor hagyd majd beül ha elfáradt a kicsi

és nem kell mindenből sok :

2-3 dbos homokozó

kicsi labda

1-2 alma szeletelve

max 1.5 liter ásványvíz na jó lehet h nektek elég 0.5l is nekem a 3 miatt kell ennyi .-))

1-2 pelus max popsitörlő (ulticsomagos is van)

(nasit soha nem viszek szomjasabb éhesebb lesz tőle a gyerek és különben is nem enni megyünk hanem játszani)


majd kiderül mit szeret játszani és akkor elhagyhatsz pár dolgot pl ha nem akkor szokott kakilni akkor pelus sem kell

2011. máj. 14. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

"A ruha oké,de itthon én nem adok rá cipőt a lakásban,és mivel most tanul járni,nem mindegy,hogy milyen cipőben álldogál,sétál a játszótéren."


Az én 15 hónapos lányomnak sem adok a lábára csak jó minőségű cipőt.

Örökölt cipőt, szandált, így a homokozóban vagy ha olyan helyen vagyunk inkább azt adom rá mint a 10 ezer Ft-os szandálját.

Nasit mi sem mindig viszünk.

Szerencsére nem lakunk olyan messze a játszótértől.

2011. máj. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!