Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tudnám átszoktatni a...

Hogyan tudnám átszoktatni a babakocsiból a kiságyba?

Figyelt kérdés
Kislányom 4 hónapos, napközben babakocsiban alszik, délelőtt fél órát, délután 2-3 órát. Szeretném, ha nem szokná meg teljesen ezt a dolgot, de nem tudom hogy szoktassam rá, hogy a kiságyban aludjon. Amikor látom hogy álmos beteszem, kijövök a szobából, de csak sír, és nincs szivem hagyni hogy szenvedjen.Tanácsokat szeretnék kérni, mert még most az "elején" szeretném visszaszoktatni. Az esti alvással nincs gond, betesszük és 10 perc múlva alszik, ezért nem értem napközben miért nem. Segítsetek!
2011. máj. 25. 10:01
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Azóta felnőtt a babád! Hogy volt, mi volt? Kíváncsi vagyok, ennyi év távlatában. Most én járok ilyen cipőben, nekem meg az a bajom, hogy jön a hideg meg a tél.
2021. nov. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!